Koolitused

Korraldame maksumaksjatele tasuta koolitusi. Koolitusel osalemine toimub elektroonse registreerimise alusel.

Koolitusele registreerimiseks valige koolituste kalendrist teid huvitav koolitus ning vajutage nupule „Loe edasi", seejärel täitke koolituse lehel registreerimisvorm.

Kui kohad koolitusel on täis, siis soovitame vaadata vabade kohtade saadavust enne koolituse toimumist uuesti, kuna mõned registreerunud võivad vahetult enne koolitust osalemisest loobuda.

Koolitusmaterjalid leiate hiljemalt üks päev enne koolituse toimumist samalt lehelt. Kuna koolitusel materjale paberil ei jagata, siis on Teil võimalus need eelnevalt välja printida ja koolitusele kaasa võtta. Koolitusmaterjal on veebis kättesaadav veel kuu aja jooksul pärast koolituse toimumist.

Veebiseminarid

Veebiseminarid toimuvad veebikeskkonnas Zoom ja neid on teil võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal teile sobivas kohas.

Veebiseminari jälgimiseks on vaja arvutit, internetiühendust ja mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Kasutatavas arvutis/nutisedames peab olema installitud Zoomi programm.

Koolituskalender

Krüptovara maksustamise koolitus

19. novembril toimuval koolitusel antakse ülevaade krüptoraha maksustamisest ja deklareerimisest, lisaks käsitletakse kohustuste tähtaegselt täitmata jätmisega kaasnevat.

Loe edasi

Krüptoraha

Viimati uuendatud 08.11.2021

Kas sellest lehest oli abi?