Вы здесь

Налогово-таможенный департамент

Лыытса 8a,
15176 Таллинн

  • Тел.:+372 880 0811 (для частных клиентов)
  •  +372 880 0812 (для бизнес-клиентов)
  • Факс:+372 676 2709
  • Рег. код:70000349
  • Адрес э-почты:emta@emta.ee

 

Бюро обслуживания и таможенные пункты »

Контакты для информации »

Месторасположение Таллиннского бюро обслуживания на карте
Месторасположение Таллиннского бюро обслуживания на карте
Таллиннское бюро обслуживания
Таллиннское бюро обслуживания
 

Отделы

Контакты

Поиск по имени, наименованию должности, номеру телефона и адресу электронной почты.
Maksu- ja Tolliamet

Ameti tegevusvaldkond on riigitulude haldamine, riikliku maksu- ja tollipoliitika rakendamine ning ühiskonna ja seadusliku majandustegevuse kaitsmine. Maksu- ja Tolliameti põhimäärus

Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Madis Jääger
peadirektor
peadirektor 676 2102 madis.jaager@emta.ee
Triin Raaper
peadirektori asetäitja
peadirektori asetäitja 676 2102 triin.raaper@emta.ee
Rivo Reitmann
peadirektori asetäitja
peadirektori asetäitja 676 2102 rivo.reitmann@emta.ee
Kairi Mitt
juhiabi
juhiabi 676 2102 kairi.mitt@emta.ee
Haldusosakond

Korraldab ameti valduses oleva riigivara haldamist, teenistuslähetustega seotud reisi- ja majutusteenust, ametisisest logistikateenust ning eelarve koostamist ja aruandlust. Samuti korraldab ning koordineerib dokumendi- ja arhiivihaldust. Põhimäärus »

Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Tauno Krull
osakonnajuhataja
osakonnajuhataja tauno.krull@emta.ee
Jaak Veerme
tehnikajuht
tehnikajuht jaak.veerme@emta.ee
Evelin Malleus
finantsspetsialist
finantsspetsialist 676 2223 evelin.malleus@emta.ee
Ülle Kodanipork
dokumendihaldur
dokumendihaldur 676 1263 ylle.kodanipork@emta.ee
Toomas Noormaa
autojuht
autojuht toomas.noormaa@emta.ee
Juriidiline osakond

Menetleb vaideid ja lahendab kaebusi; esindab ametit likvideerimis-, pankroti- ja kohtumenetluses; annab arvamust ameti tegevusvaldkonda puudutavate õigusaktide eelnõude kohta; osaleb lepingute koostamisel; koordineerib ametis väärteomenetlust ning korraldab võlgade sissenõudmisega seotud tegevusi. Lisaks nõustab osakond juriidiliselt ameti teisi struktuuriüksusi ja koolitab neid. Põhimäärus »

Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Marilin Mihkelson
osakonnajuhataja
osakonnajuhataja 676 1428 marilin.mihkelson@emta.ee
Admintiim
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Tiiu Mändla
jurist-asjaajaja
jurist-asjaajaja 676 3303 tiiu.mandla@emta.ee
Carmen Kuus
jurist-asjaajaja
jurist-asjaajaja 676 1039 carmen.kuus@emta.ee
Ingrid Danilson
infosüsteemi haldur
infosüsteemi haldur 676 1926 ingrid.danilson@emta.ee
Erimenetluse valdkond
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Revo Krause
valdkonnajuht
valdkonnajuht 676 4136 revo.krause@emta.ee
Erimenetluse tiim I
Erimenetluse tiim II
Erimenetluse tiim III
Kohtumenetluse valdkond
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Meelis Rohtlaan
valdkonnajuht
valdkonnajuht 676 1326 meelis.rohtlaan@emta.ee
Halduskohtuvaidlused I
Halduskohtuvaidlused II
Vaidemenetluse tiim
Õigusloome valdkond
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Tanel Ruusmaa
valdkonnajuht
valdkonnajuht 676 1468 tanel.ruusmaa@emta.ee
Kersti Rahlin
jurist
jurist 676 1449 kersti.rahlin@emta.ee
Tanel Ermel
jurist
jurist 676 2146 tanel.ermel@emta.ee
Kaspar Ojasalu
jurist
jurist 676 1662 kaspar.ojasalu@emta.ee
Kateriin Ambrozevits
jurist
jurist 676 1478 kateriin.ambrozevits@emta.ee
Kommunikatsiooniosakond

Töötab välja, arendab ja korraldab ameti meediasuhtlust, sisekommunikatsiooni ning maksu- ja tollialase teabe levitamise põhimõtteid. Põhimäärus »

Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Reet Pärgma
meediasuhete spetsialist
meediasuhete spetsialist 676 1115 reet.pargma@emta.ee
Agnes Suurmets-Ots
sisekommunikatsiooni juhtivspetsialist kommunikatsiooniosakonna juhataja ülesannetes
sisekommunikatsiooni juhtivspetsialist kommunikatsiooniosakonna juhataja ülesannetes 676 1114 agnes.suurmets-ots@emta.ee
Katrin Heldna
projektijuht
projektijuht 676 4067 katrin.heldna@emta.ee
Anu Pillesson
kommunikatsioonispetsialist
kommunikatsioonispetsialist 676 2052 anu.pillesson@emta.ee
Maksuauditi osakond

Ennetab ja tõkestab maksukorralduse seaduse, maksuseaduste, vedelkütuse seaduse ja tollialaste õigusaktide rikkumisi ning viib läbi kontrolle ja väärteomenetlusi. Samuti hindab ja määrab kindlaks isikute maksuriske. Lisaks teeb muudatus- ja täiendusettepanekuid kontrollivaldkonda puudutavate õigusaktide kohta ning planeerib, juhendab ja arendab kontrollivaldkonna tööd. Põhimäärus »

Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Jaanus Värk
osakonnajuhataja
osakonnajuhataja 676 2192 jaanus.vark@emta.ee
Evelin Muttik
osakonnajuhataja asetäitja
osakonnajuhataja asetäitja 5648 2505 evelin.muttik@emta.ee
Raili Roosimaa
osakonnajuhataja asetäitja
osakonnajuhataja asetäitja 5697 5064 raili.roosimaa@emta.ee
Oscar Õun
valdkonnajuht
valdkonnajuht 676 2046 oscar.oun@emta.ee
Kristi Veskus
valdkonnajuht
valdkonnajuht 676 1336 kristi.veskus@emta.ee
Maksuauditi osakonna arendustiim
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Maksim Baranov
juhtivspetsialist
juhtivspetsialist maksim.baranov@emta.ee
Pille Muni
arendusspetsialist
arendusspetsialist pille.muni@emta.ee
Epp Põldsalu
juhtiv maksuaudiitor
juhtiv maksuaudiitor epp.poldsalu@emta.ee
Marek Põllu
arendusspetsialist
arendusspetsialist marek.pollu@emta.ee
Anne Vana
arendusspetsialist
arendusspetsialist anne.vana@emta.ee
I maksuauditi üksus
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Erkki Paulus
maksuauditi üksuse juht
maksuauditi üksuse juht 676 1514 Erkki.Paulus@emta.ee
III Tallinn
I Tallinn
II Tallinn
II maksuauditi üksus
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Krista-Maria Alas
maksuauditi üksuse juht
maksuauditi üksuse juht krista-maria.alas@emta.ee
I Tallinn
II Tallinn
III maksuauditi üksus
I Tallinn
II Tallinn
III Tallinn
V Tallinn
IV maksuauditi üksus
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Merle Siibak
III ja IV maksuauditi üksuse juht
III ja IV maksuauditi üksuse juht 676 1445 merle.siibak@emta.ee
I Tallinn
II Tallinn
V maksuauditi üksus
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Elen Maimre
maksuauditi üksuse juht
maksuauditi üksuse juht 676 4149 elen.maimre@emta.ee
I Tartu
II Tartu
III Tartu
Viljandi
Võru
VI maksuauditi üksus
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Külli Koidumäe
maksuauditi üksuse juht
maksuauditi üksuse juht 676 3523 kylli.koidumae@emta.ee
Jõhvi
I Rakvere
II Rakvere
VII maksuauditi üksus
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Airi Lepassar
maksuauditi üksuse juht
maksuauditi üksuse juht 676 3236 airi.lepassar@emta.ee
Kuressaare
Paide
I Pärnu
II Pärnu
VIII maksuauditi üksus
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Herje Vahemäe
maksuauditi üksuse juht
maksuauditi üksuse juht 676 3142 herje.vahemae@emta.ee
I Tallinn
II Tallinn
Tartu
IX maksuauditi üksus
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Kristi Sahtel
väärteomenetleja
väärteomenetleja 676 3368 Kristi.Sahtel@emta.ee
Jelena Savitševa
väärteomenetleja
väärteomenetleja 676 2155 Jelena.Savitseva@emta.ee
Joonas Ulrich
väärteomenetleja
väärteomenetleja 676 1680 joonas.ulrich@emta.ee
Hanna-Riin Guske
väärteomenetleja
väärteomenetleja 676 1207 Hanna-Riin.Guske@emta.ee
Maarja Lemberg
väärteomenetleja
väärteomenetleja 676 2035 maarja.lemberg@emta.ee
X maksuauditi üksus
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Lia Annuk
maksuauditi üksuse juht
maksuauditi üksuse juht 676 1037 lia.annuk@emta.ee
I Tallinn
II Tallinn
III Tallinn
Kapitali töögrupp
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Mari Hermann
maksuaudiitor
maksuaudiitor 676 1018 mari.hermann@emta.ee
Kaire Pekkermann
maksuaudiitor
maksuaudiitor 676 1587 kaire.pekkermann@emta.ee
Olga Kolesnik
maksuaudiitor
maksuaudiitor 676 2010 olga.kolesnik@emta.ee
Madis Laas
juhtiv maksuaudiitor
juhtiv maksuaudiitor 676 1038 madis.laas@emta.ee
Chrislin Nestra
maksuaudiitor
maksuaudiitor 676 1410 chrislin.nestra@emta.ee
Maksude osakond

Nõustab maksustamisküsimustes. Samuti töötab välja maksuseaduste ja nende alusel antud õigusaktide rakendamise metoodikat ning annab arvamusi maksualaste õigusaktide eelnõude kohta. Lisaks menetleb aktsiisikaupade käitlemisega seotud lube ja haldab maksumärke, koordineerib aktsiisikaupade käitlejate järelevalvet ning viib läbi haldus- ja väärteomenetlusi. Põhimäärus »

Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Evelyn Liivamägi
osakonnajuhataja
osakonnajuhataja 676 2257 evelyn.liivamagi@emta.ee
Triin Safronova
välissuhete koordinaator
välissuhete koordinaator 676 2727 triin.safronova@emta.ee
Kairit Veerberk
välissuhete koordinaator
välissuhete koordinaator 676 1616 kairit.veerberk@emta.ee
Aktsiiside talitus
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Kai-Liis Nõlvak
talitusejuhataja
talitusejuhataja 676 2187 kai-liis.nolvak@emta.ee
Anna-Maria Laanmets
vanemspetsialist
vanemspetsialist 676 1168 anna-maria.laanmets@emta.ee
Malle Pahtma
vanemspetsialist
vanemspetsialist 676 1677 malle.pahtma@emta.ee
Vesta Siivask
vanemspetsialist
vanemspetsialist 676 4074 vesta.siivask@emta.ee
Hille Reinhold
peaspetsialist
peaspetsialist 676 2219 hille.reinhold@emta.ee
Otseste ja kaudsete maksude talitus
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Tiina Normak
talitusejuhataja
talitusejuhataja 676 1290 tiina.normak@emta.ee
Aleftina Tripolskaja
konsultant
konsultant 676 1006 aleftina.tripolskaja@emta.ee
Merje Roomet
peaspetsialist
peaspetsialist 676 2124 merje.roomet@emta.ee
Ain Ulmre
peaspetsialist
peaspetsialist 676 2343 ain.ulmre@emta.ee
Jelena Agijevitš
konsultant
konsultant 676 3890 jelena.agijevits@emta.ee
Personaliosakond

Töötab välja ja viib ellu ameti personalipoliitikat, haldab personaliandmeid ning korraldab teenistujate koolitust, täiendus- ja ümberõpet. Samuti kujundab, koordineerib ja viib ellu ameti tööohutuse- ja töötervishoiualast poliitikat. Põhimäärus »

Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Helme Ainsoo
personalispetsialist
personalispetsialist 676 2209 helme.ainsoo@emta.ee
Monika Maripuu
koolitusspetsialist
koolitusspetsialist 676 2162 monika.maripuu@emta.ee
Helin Kangur
personalispetsialist
personalispetsialist 676 2913 helin.kangur@emta.ee
Marve Pruul
personalispetsialist
personalispetsialist 676 2293 marve.pruul@emta.ee
Mai Olde
koolitusspetsialist
koolitusspetsialist 676 1106 mai.olde@emta.ee
Sisekontrolli osakond

Korraldab ametis andmekaitset ja infoturvet ning kontrollib andmekaitse ja infoturbe nõuete täitmist. Lisaks maandab sisekontrolli osakond ameti spetsiifikast tulenevate isikutega seotud riske ja korraldab korruptsiooni ennetavat tegevust. Samuti teeb osakond süstemaatilist järelevalvet ameti teenistujate tegevuse seaduslikkuse üle, viib läbi distsiplinaarmenetlust. Põhimäärus »

Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Tõnis Kuuse
osakonnajuhataja
osakonnajuhataja 676 2757 tonis.kuuse@emta.ee
Kati Rääk
peaspetsialist
peaspetsialist 676 2963 kati.raak@emta.ee
Kalev Toomingas
peaspetsialist
peaspetsialist 676 2718 kalev.toomingas@emta.ee
Thea Sogenbits
infoturbejuht
infoturbejuht 676 2964 thea.sogenbits@emta.ee
Jaanus Helm
peaspetsialist
peaspetsialist 676 2702 jaanus.helm@emta.ee
Teabeosakond

Töötab välja ja viib ellu järelevalve efektiivseks teostamiseks vajaliku riskihindamise süsteemi, korraldab siseriikliku ja rahvusvahelise informatsiooni vahetamist ning töötleb maksu- ja tollivaldkonda puudutavate infosüsteemide andmeid. Põhimäärus »

Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Janek Leis
osakonnajuhataja
osakonnajuhataja janek.leis@emta.ee
Airi Jansen-Uueda
riskijuht
riskijuht 676 1050 airi.jansen-uueda@emta.ee
Analüüsi valdkond
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Annika Vetka
peaspetsialist
peaspetsialist 676 4047 annika.vetka@emta.ee
Antonina Anohhina
peaspetsialist
peaspetsialist 676 1109 antonina.anohhina@emta.ee
Raido Reimann
peaspetsialist
peaspetsialist 676 2750 raido.reimann@emta.ee
Jelena Paškevitš
peaspetsialist
peaspetsialist 676 3782 jelena.paskevits@emta.ee
Lea Saul
peaspetsialist
peaspetsialist 676 3219 lea.saul@emta.ee
Andmehalduse ja arenduse valdkond
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Ülar Aasa
peaspetsialist
peaspetsialist 676 1020 ylar.aasa@emta.ee
Rain Rees
peaspetsialist
peaspetsialist 676 3157 rain.rees@emta.ee
Arvo Naeris
peaspetsialist
peaspetsialist 676 2715 arvo.naeris@emta.ee
Natalja Samsonova
peaspetsialist
peaspetsialist 676 2712 natalja.samsonova@emta.ee
Andres Veer
peaspetsialist
peaspetsialist 676 2112 andres.veer@emta.ee
Profileerimise valdkond
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Raivo Olt
peaspetsialist
peaspetsialist raivo.olt@emta.ee
Angelika Ermel
peaspetsialist
peaspetsialist 676 2831 angelika.ermel@emta.ee
Nikita Palgi
peaspetsialist
peaspetsialist 676 1130 nikita.palgi@emta.ee
Innar Voorel
peaspetsialist
peaspetsialist 676 2744 innar.voorel@emta.ee
Juta Simm
peaspetsialist
peaspetsialist 676 4423 juta.simm@emta.ee
Rahvusvahelise infovahetuse valdkond
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Pille Lepik
peaspetsialist
peaspetsialist 676 2935 pille.lepik@emta.ee
Anu Lomp
peaspetsialist
peaspetsialist 676 4008 anu.lomp@emta.ee
Reelika Pärn
peaspetsialist
peaspetsialist 676 3288 reelika.parn@emta.ee
Eliis Raidma
peaspetsialist
peaspetsialist 676 2841 eliis.raidma@emta.ee
Maia Alasoo
peaspetsialist
peaspetsialist 676 2826 maia.alasoo@emta.ee
Strateegilise analüüsi valdkond
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Külli Peeduli
peaspetsialist
peaspetsialist Kylli.Peeduli@emta.ee
Jekaterina Jakobson
peaspetsialist
peaspetsialist 676 2898 jekaterina.jakobson@emta.ee
Liisa Pedosk
peaspetsialist
peaspetsialist 676 1152 liisa.pedosk@emta.ee
Kadi Ernest
peaspetsialist
peaspetsialist 676 4127 kadi.ernest@emta.ee
Raul Jõgi
peaspetsialist
peaspetsialist 676 2947 raul.jogi@emta.ee
Teabejuhtimiskeskus
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Marili Rihkrand
peaspetsialist
peaspetsialist 676 2888 Marili.Rihkrand@emta.ee
Jaanika Langinen
peaspetsialist
peaspetsialist 676 2888 jaanika.langinen@emta.ee
Andrus Keerberg
peaspetsialist
peaspetsialist 676 4157 andrus.keerberg@emta.ee
Kevin Maranik
peaspetsialist
peaspetsialist 676 2888 Kevin.Maranik@emta.ee
Rein Kikerpill
peaspetsialist
peaspetsialist 676 2888 Rein.Kikerpill@emta.ee
Teenuste osakond
Äritehnoloogia valdkond
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Jüri Tõnisberg
e-teenuste disainer
e-teenuste disainer 676 1024 jyri.tonisberg@emta.ee
Kaie Kasemets
arendusanalüütik
arendusanalüütik 676 2076 Kaie.Kasemets@emta.ee
Mario Peterson
projektijuht
projektijuht mario.peterson@emta.ee
Anni Uibu
äriarhitekt
äriarhitekt anni.uibu@emta.ee
Riita Parksepp
arendusspetsialist
arendusspetsialist riita.parksepp@emta.ee
Kesksete teenuste valdkond
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Liina Jõõts
valdkonnajuht
valdkonnajuht liina.joots@emta.ee
Isikute halduse tiim
Arvestuse talitus
Võlamenetluse talitus
Aruandlustiim
Avalike teenuste valdkond
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Nele Nõu
valdkonnajuht
valdkonnajuht nele.nou@emta.ee
Tiia Korindt
peakasutaja
peakasutaja 676 2136 tiia.korindt@emta.ee
Kairit Sirel
peakasutaja
peakasutaja kairit.sirel@emta.ee
Tatjana Klettenberg
peakasutaja
peakasutaja tatjana.klettenberg@emta.ee
Monika Jõesaar
teenusejuht
teenusejuht 676 2002 monika.joesaar@emta.ee
Hasartmängumaksu ja TMIN-teenuse tiim
Klienditeeninduse valdkond
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Heli Kullamaa
valdkonnajuht
valdkonnajuht Heli.Kullamaa@emta.ee
Elveli Randma
peaspetsialist
peaspetsialist 676 2315 elveli.randma@emta.ee
Diane Drenkhan
kliendisuhete kvaliteedijuht
kliendisuhete kvaliteedijuht diane.drenkhan@emta.ee
e-büroo
Klienditugi
Teenindusbürood
Tolliosakond

Teenindab kliente ja juhendab neid tolliformaalsuste täitmisel; kaitseb ühiskonna ja seaduslikku majandustegevust; rakendab tollialaseid õigusakte ning ennetab, tõkestab, avastab ja menetleb tollialaseid rikkumisi. Lisaks annab osakond tollivaldkonda puudutavate õigusaktide eelnõude kohta arvamusi ning teeb tollialast koostööd teiste ametiasutuste, välisriikide ametiasutuste ja rahvusvaheliste organisatsioonidega. Põhimäärus »

Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Eerik Heldna
osakonnajuhataja
osakonnajuhataja 676 3999 eerik.heldna@emta.ee
Välispiiri valdkond
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Ants Kutti
valdkonnajuht
valdkonnajuht 676 3815 ants.kutti@emta.ee
Lauri Pastak
nõunik
nõunik 676 3801 lauri.pastak@emta.ee
Ida tollipunkt
Lõuna tollipunkt
Sisepiiri valdkond
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Voldemar Linno
valdkonnajuht
valdkonnajuht voldemar.linno@emta.ee
Rinat Šaidulin
menetlusjuht
menetlusjuht 676 1446 rinat.saidulin@emta.ee
Lennujaama tollikontrolli üksus
Posti tollipunkt
Sadamate tollikontrolli üksus
Tollideklaratsioonide kontrolli üksus
Tollitariifide üksus
Ühiskonnakaitse ja turvalisuse valdkond
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Katrin Õunpuu
arendusspetsialist
arendusspetsialist 676 2550 katrin.ounpuu@emta.ee
Vello Valm
arendusspetsialist
arendusspetsialist 676 2144 vello.valm@emta.ee
Valeri Rauam
valdkonnajuht
valdkonnajuht 676 4767 valeri.rauam@emta.ee
Roman Gordejev
arendusspetsialist
arendusspetsialist 676 3895 roman.gordejev@emta.ee
Ühiskonnakaitse üksus
Tolliformaalsuste valdkond
Имя Служебное место Телефон Aдрес электронной почты
Külli Kurvits
valdkonnajuht
valdkonnajuht 676 2645 kylli.kurvits@emta.ee
Lennujaama tollipunkt
Muuga tollipunkt
Sillamäe tollipunkt
Tolliprotseduuride üksus
Transiidiüksus