Sa oled siin

Tunnustus portatiivse röntgenseadme tellimise eest

9 aprill 2012

Igal aastal nimetab Eesti Turvaettevõtete Liit eelmise aasta parimad turvalahendused. Eesmärk on tunnustada ettevõtteid ja organisatsioone, mis on oluliselt panustanud oma vara ja inimeste turvalisuse tõstmisesse.

Tunnustuse abil soovib Turvaettevõtete Liit esile tõsta innovaatilisi, tehniliselt ja korralduslikult keerukaid lahendusi turvavaldkonnas.

2011. aasta eest konkursile esitatud lahendused esindasid laiapõhjaliselt turvalisuse valdkondi, ulatudes innovaatilistest turvaseadmetest komplekssete ohutussüsteemide ja nutikate turvalahendusteni.

Maksu- ja Tolliametit kui tellijat tunnustati neljapäevasel turvakonverentsil selle eest, et amet tellis portatiivse röntgenseadme FlatScan-TPX lahenduse firmalt Hansab AS.

Turvakonverentsil autasu vastu võtnud peadirektori asetäitja Egon Veermäe: „See seade on ameti uurimisosakonna töötajate jaoks hea innovaatiline töövahend veelgi paremaks võitlemiseks salatubaka maaletoojatega“.

9. aprill 2012


 

Veel uudiseid samal teemal

18.06.2020

MTA töötajad tabasid üle 3 miljoni salasigareti

Möödunud nädalavahetusel avastasid Maksu- ja Tolliameti (MTA) töötajad Paldiski sadamas tollikontrolli käigus veoauto koormast 3 160 000 salasigaretti.

MTA uurimisosakonna töötajad avastasid Ikla piiripunktist saabunud haagisveokist 1,7 miljonit salasigaretti.
06.05.2020

MTA töötajad avastasid Läti piiril 1,7 miljonit salasigaretti

Maksu- ja Tolliameti (MTA) uurimisosakonna töötajad avastasid Ikla piiripunktist saabunud haagisveokist 1,7 miljonit salasigaretti Winston Blue.