Sa oled siin

Tollitöötajad avastasid Lasnamäe turu reidil ligi 160 000 salasigaretti

11 juuni 2012

7. juunil toimus Maksu- ja Tolliameti reid Lasnamäe turule, mis viidi läbi koostöös politseiga. Reidi käigus otsiti läbi kolme salakaupa müüva inimese elukohad, kust kokku avastati ligi 160 000 salasigaretti ja 29 liitrit salaalkoholi.

Esimese Lasnamäe turul kinnipeetud inimese kodust leiti 99 080 Venemaa ja Valgevene maksumärkidega sigaretti ning 58 pooleliitrist plastikpudelit alkoholiga. Teise inimese elukohast avastati 21 780 Venemaa ja Valgevene maksumärkidega sigaretti ning kolmanda müüja kodust leiti 38 800 Venemaa ja Valgevene maksumärkidega ning maksumärkideta sigaretti.

Põhja maksu- ja tollikeskuse liikuvkontrollitalituse juhataja Peeter Kõve: „Lasnamäe reidil tehtud avastused teeb eriliseks see, et inimesed hoidsid oma elukohtades suuri salakauba jaemüügivarusid. Toll kindlasti jätkab salatubakaga kauplejate kontrollimist sisemaal, tehes seejuures pidevat koostööd politseiga."

11. juuni 2012

 

 

Veel uudiseid samal teemal

22.10.2019

MTA pidas kinni narkootikumide müügiga tegeleva kuritegeliku grupi

Juuli keskel pidasid maksu- ja tolliameti (MTA) uurimisosakonna töötajad kriminaalasja raames kinni seitse Eesti kodanikku, keda kahtlustatakse narkootikumide Eesti turule toomises ja müümises.

Salasigaretid
04.10.2019

Salasigarette vedanud valgevenelased jäid ilma nii kaubast kui ka autodest

Eile mõistis Pärnu maakohus salasigarettide vedamises süüdi kolm Valgevene meest, kes peeti Pärnumaal piiri lähedal kinni 1. oktoobril.