Sa oled siin

Salasigaretid viisid mehe 15 ööpäevaks arestimajja

13 veebruar 2012

Läinud reede keskpäeval tegid Lääne maksu- ja tollikeskuse liikuvkontrollitalituse töötajad reidi Pärnu turule, et kontrollida võimalikku salasigarettide müüki.

Õues varikatuse all tuvastati MTA-le varasemast ajast tuttav mees, kellel oli põues riiete alla peidetuna 8 plokki Valgevene maksumärkidega sigaretti.

Mees toimetati väärteoprotokolli koostamiseks Lääne maksu- ja tollikeskuse ruumidesse. Kuna isikul oli varasemast ajast samalaadsetes väärteoasjades tasumata trahve, otsustati mehele nõuda aresti kohaldamist.

Sama päeva pärastlõunal viidi meesterahvas juba Pärnu Maakohtusse, kus kohtunik määras talle toimepandud seaduserikkumise eest karistuseks 15 ööpäeva aresti.

Meeskodanik anti arestimajja üle kell 16, kus ta asus oma karistust kandma. Mehe riiete alt leitud 1600 sigaretti aga konfiskeeriti.

13. veebruar 2012

 

 

 

 

Veel uudiseid samal teemal

05.07.2021

MTA: juhised postipaki deklaratsiooni täitmiseks

Alates 1. juulist tuleb deklareerida kõik kolmandatest riikidest saabuvad saadetised. Palume klientidel tutvuda deklaratsiooni esitamise juhisega ja videoga.

21.06.2021

MTA võtab kasutusele uue impordi tollivormistuse infosüsteemi

1. juulist alustab tööd uus impordi tollivormistuse infosüsteem Impulss, mis on mõeldud põhiliselt väljastpoolt Euroopa Liitu kaupa importivatele ettevõtetele ja tolliagentuuridele.