Sa oled siin

Pärnumaal avastati tubaka kauplusauto

7 mai 2012

Maksu- ja Tolliameti (MTA) töötajad avastasid 5. mail Pärnumaal kauplusauto, mis müüs salasigarette. Autost leiti kokku 39 200 Venemaa ja Valgevene maksumärkidega sigaretti.

MTA ametnikele laekunud info alusel ootasid Pärnumaa ühe väikeasula inimesed 5. mai pärastlõunal tubaka kauplusauto saabumist. Kui saabunud kauplusauto omanik avas auto pagasiruumi, siis lähenesid sõidukile MTA tollitöötajad, kes peatasid võimaliku müügi ja toimetasid sõiduki koos omanikuga Pärnusse edasisteks menetlustoiminguteks.

Kauplusautost leiti kolm musta prügikotti, milles oli 39 200 Venemaa ja Valgevene maksumärkidega sigaretti.

Selline juhtum, kus salasigarette müüakse kauplusautost, on Lääne maksu- ja tollikeskuses tollitöötajate hinnangul esmakordne.

7. mai 2012

 

Veel uudiseid samal teemal

21.01.2020

MTA töötajad tabasid 10 miljonit võltsitud sigaretti

Eelmise aasta lõpus informeerisid Saksamaa kolleegid maksu- ja tolliameti (MTA) töötajaid Liibanonist Eestisse saabuvast konteinerist sigarettidega. Konteinerist avastati 10 miljonit sigaretti kaubamärgiga Prince.

17.12.2019

MTA konfiskeeris Jüris üle 60 kg uimasteid, kinni peeti Eesti kodanikud

Maksu- ja tolliameti (MTA) narkotalituse uurijad pidasid 1. detsembril Jüri alevikus Pärna teel kinni kolm Eesti kodanikku, keda kahtlustatakse enam kui 60 kg erinevate narkootiliste ainete ebaseaduslikus käitlemises.