Sa oled siin

MTA veebiseminar „Maksukäitumise hinnangud – ettevõtja ja raamatupidaja abimees”

19 oktoober 2020

Maksu- ja Tolliamet korraldab 28. oktoobril kell 10.00-11.00 veebiseminari  teemal „Maksukäitumise hinnangud – ettevõtja ja raamatupidaja abimees”. Seminar toimub veebikeskkonnas Zoom ja koolitajateks on Maksu-ja Tolliameti ametnikud. Veebiseminar on eesti keeles ja osalejatele tasuta. Seminarile saavad kõik huvilised end registreerida aadressil: https://www.emta.ee/et/maksukaitumise-hinnangud-ettevotja-ja-raamatupidaja-abimees

Maksimaalne osalejate arv on 1000. Kogu seminari salvestame ning laeme selle järelvaatamiseks üles Maksu- ja Tolliameti kodulehele.

Veebiseminaril osalemiseks peab kasutatavas arvutis olema installitud Zoomi programm. Seminari toimumisele eelneval päeval saadame registreerunutele täiendavad juhised, kuidas veebiseminari ülekandega liituda.

Veel uudiseid samal teemal

27.09.2021

Läheneb eraisikute tulumaksu juurdemaksmise ja maamaksu tasumise tähtaeg

Maksu- ja Tolliamet (MTA) tuletab meelde, et 1. oktoobril on maamaksu teise osa ning tuludeklaratsiooni alusel juurdemaksmisele kuuluva tulumaksu tasumise tähtaeg.

11.05.2021

MTA selgitab: kuidas tasuda krüptorahalt maksud?

Krüptorahaga kauplemine kogub üha enam populaarsust ning ostjatel võib tekkida küsimus, kas ja millal tuleb krüptorahalt tasuda maksud. Kokkuvõtlikult öeldes tekib maksukohustus kolmel juhul: konverteerides krüptoraha tavavaluuta vastu, vahetades krüptoraha mõne muu krüptovaluuta vastu või kasutades krüptoraha kaupade või teenuste eest tasumiseks.