Sa oled siin

MTA veebiseminar „Maksukäitumise hinnangud – ettevõtja ja raamatupidaja abimees”

19 oktoober 2020

Maksu- ja Tolliamet korraldab 28. oktoobril kell 10.00-11.00 veebiseminari  teemal „Maksukäitumise hinnangud – ettevõtja ja raamatupidaja abimees”. Seminar toimub veebikeskkonnas Zoom ja koolitajateks on Maksu-ja Tolliameti ametnikud. Veebiseminar on eesti keeles ja osalejatele tasuta. Seminarile saavad kõik huvilised end registreerida aadressil: https://www.emta.ee/et/maksukaitumise-hinnangud-ettevotja-ja-raamatupidaja-abimees

Maksimaalne osalejate arv on 1000. Kogu seminari salvestame ning laeme selle järelvaatamiseks üles Maksu- ja Tolliameti kodulehele.

Veebiseminaril osalemiseks peab kasutatavas arvutis olema installitud Zoomi programm. Seminari toimumisele eelneval päeval saadame registreerunutele täiendavad juhised, kuidas veebiseminari ülekandega liituda.

Veel uudiseid samal teemal

17.11.2020

Palume tööandjatel kontrollida töötajate teise samba pensionimaksete jätkamist

Teise samba maksete ajutise peatamise avalduse on esitanud 9575 inimest, nende makse sambasse peatub detsembrist kuni uue aasta septembrini. Tööandjad peavad enne detsembris palga maksmist kindlaks tegema, kas nende töötajate makse jätkub või ei. Seda saab teha Pensionikeskuse kaudu.

22.10.2020

Ettevõtluskontodega on kogutud üle miljoni euro makse

Läinud aasta alguses Maksu- ja Tolliameti (MTA) ning LHV koostöös turule toodud ettevõtluskonto on leidnud väga aktiivset kasutust. Vähem kui kahe aastaga on Eestis avatud üle 3000 ettevõtluskonto.