Sa oled siin

MTA töötajad avastasid Tallinnas üle 300 000 salasigareti

11 jaanuar 2013

Maksu- ja tolliameti (MTA) töötajad leidsid eelmisel nädalavahetusel Tallinnas ühe isiku sõiduautost, garaažiboksist ja rendilaost kokku 310 180 salasigaretti.
Sigaretid olid erinevat marki, kusjuures osadel sigaretipakkidel olid prantsuskeelsed kirjad ning maksumärgid puudusid, samas kui osadel pakkidel olid Venemaa maksumärgid.

Põhja liikuvkontrollitalituse juhataja Peeter Kõve sõnul on MTA eesmärgiks sigaretimüügikohtade avastamine nii piiri ääres kui sisemaal. „Nii suure koguse sigarettide müüja tabamine aitab vähendada sigarettide salakaubandust ja ebaseaduslikku käitlemist,“ rõhutas Kõve.

Sigaretid võeti ära ning juhtum edastati maksu- ja tolliameti uurimisosakonnale kriminaalmenetluse alustamiseks.
 
11. jaanuar 2013

 

Veel uudiseid samal teemal

17.12.2019

MTA konfiskeeris Jüris üle 60 kg uimasteid, kinni peeti Eesti kodanikud

Maksu- ja tolliameti (MTA) narkotalituse uurijad pidasid 1. detsembril Jüri alevikus Pärna teel kinni kolm Eesti kodanikku, keda kahtlustatakse enam kui 60 kg erinevate narkootiliste ainete ebaseaduslikus käitlemises.

22.10.2019

MTA pidas kinni narkootikumide müügiga tegeleva kuritegeliku grupi

Juuli keskel pidasid maksu- ja tolliameti (MTA) uurimisosakonna töötajad kriminaalasja raames kinni seitse Eesti kodanikku, keda kahtlustatakse narkootikumide Eesti turule toomises ja müümises.