Sa oled siin

Maksu- ja Tolliameti peadirektor lahkub ametist

24 august 2021

„Maksu- ja Tolliamet on suure potentsiaaliga riigiasutus. Tunnustan ja tänan kogu meeskonda, kelle siht on pakkuda mugavat ja tõhusat maksukogumist ning aidata kaasa hea majanduskeskkonna loomisele riigis. Olen jõudnud veendumusele, et enda potentsiaali suudan paremini realiseerida erasektoris ja olen otsustanud edasi liikuda,“ selgitas Madis Jääger ja rõhutas samas, et saadud kogemus on eriline ja väärtuslik. „Näen ennast edaspidi juhina erasektoris, kus kõik äriprotsessid on ühtselt juhitud ja kogu meeskond töötab selgete äriliste eesmärkide nimel,“ lisas Jääger.

„Madis Jäägeri otsus siirduda tagasi erasektorisse tuli ootamatult, aga igaühele ei sobigi töö avaliku sektori tippjuhina. Tänan Madist meile pühendatud aja eest ja soovin talle edu edaspidiseks,“ ütles rahandusministeeriumi kantsler Merike Saks. „Maksu- ja Tolliameti juhtimine on väljakutse, mis tippjuhtide seas tekitab kindlasti huvi ja elevust, mistõttu asume lootusrikkalt uue juhi otsingule.“

Avalik konkurss MTA uue peadirektori leidmiseks viiakse läbi lähiajal.

Veel uudiseid samal teemal

17.09.2021

MTA hoiatab õngitsuskirjade eest

​Maksu- ja Tolliamet (MTA) hoiatab näiliselt asutuse nime alt saadetud õngitsuskirjade eest, milles palutakse isikutel avada tundmatuid linke. 

18.06.2021

Soome ja Eesti maksuametid alustasid reaalajas toimuva andmevahetusega

Eesti Maksu- ja Tolliamet ning Soome Maksuamet on alustanud reaalajas toimuva andmevahetusega, mis tõhustab maksukontrolli, säästab ressurssi ning parandab klientidele pakutavate teenuste kvaliteeti.