Sa oled siin

Maksu- ja Tolliamet taaskäivitas edukalt kõik infosüsteemid

4 jaanuar 2011

Täna varahommikust alates saavad kõik kliendid taas kasutada kõiki Maksu- ja Tolliameti infosüsteeme, sest ameti töötajad jõudsid edukalt lõpule 31. detsembri õhtul alanud infosüsteemide euroga vastavusse viimise kavandatud tööga. Selle ajal oli katkestatud suur osa elektroonilistest toimingutest.
Maksu- ja Tolliamet tänab kõiki kliente mõistva suhtumise eest katkestuste ajal.

Tänasest taaskäivitunud e-maksuamet/e-toll ja selle teenused – maksu- ja tollideklaratsioonide esitamine, saldode kontrollimine, maksuvõla või KMKR numbri päringud on jälle täies mahus avatud.

Inimestel, kes ei leia vastuseid kodulehel www.emta.ee rubriigist "Eurole üleminek" ja e-maksuameti abiinfost, palume helistada e-maksuameti infotelefonil 880 0815 või kirjutada aadressil e-maksemta.ee.

Tolli- ja aktsiisiinfot ning infot e-tolli kohta saab telefonil 880 0814 või kirjutades aadressil tolliinfoemta.ee.
Seoses süsteemide eurole üleviimisega on Maksu- ja Tolliamet koostanud lisaks nii eesti keeles kui ka vene keeles videojuhendid, mis on abiks MTA e-maksuameti/e-tolli kasutamisel.

4. jaanuar 2011

Veel uudiseid samal teemal

27.05.2019

Töötamise register hakkab rahvaloenduseks andmeid koguma

Alates 1. juunist muutub kohustuslikuks töötaja registreerimisel ära märkida töötaja ametinimetus ja töökoha aadress. Ilma nende andmeteta ei saa edaspidi uusi töötamise kandeid teha ega olemasolevaid muuta või lõpetada.

10.05.2019

Tulu- ja sotsiaalmaksudeklaratsiooni võib esitada ka hiljem

Tulenevalt eilsetest tõrgetest e-maksuametisse/e-tolli (e-MTAsse) sisenemisel ja häiretest mobii-ID kasutamisel, suhtub maksu- ja tolliamet (MTA) mõistvalt, kui sel kuul esitada tulu- ja sotsiaalmaksudeklaratsioon (TSD) hilinemisega.