Sa oled siin

Lääne-Virumaalt leiti üle 90 000 salasigareti

12 oktoober 2012

Maksu- ja tolliameti ning Ida prefektuuri ametnike poolt läbiviidud ühisoperatsiooni käigus leiti Lääne-Virumaalt 91 380 sigaretti, ligi 10 liitrit piiritust ja ligikaudu 74 liitrit alkoholilõhnalist vedelikku.

Eelmise nädala lõpus kontrollisid liikuvkontrollitalituse ametnikud koostöös Rakvere politseijaoskonna ametnikega Lääne-Virumaa väikelinnas asuvat korterit, kust leiti Venemaa ja Aserbaidžaani maksumärkidega ning ilma maksumärkideta sigarette. Läbiotsimise käigus avastati lisaks veel piiritust ja alkoholilõhnalist vedelikku, mis saadeti ekspertiisi.

„Enamasti teavad illegaalse kauba käitlemisega tegelevad isikud täpselt oma tegevuse seadusvastasusest, kuid vaatamata sellele riskivad nad teiste inimeste elu ja tervisega, et müügi pealt tulu teenida. Selle eduka koostöö tulemusena andsime hoobi piirkonnas tegutsenud ühele salakaubaärile,“ ütles Väike-Maarja konstaablijaoskonna noorsoopolitseinik Airika-Helle Kriisa.

Tollikorralduse osakonna juhataja asetäitja Raul Koppelmaa sõnul toimib koostöö salakauba avastamisel politsei- ja piirivalveametiga igati hästi. „Eriti tulemuslik koostöö on viimasel ajal olnud Ida prefektuuriga, avastatud on mitmeid suuri salasigareti ja -alkoholi koguseid ning nende müügikohti,“ lisas Koppelmaa.

Sigaretid, piiritus ja alkoholilõhnaline vedelik peeti kinni.

12. oktoober 2012

 

 

 

Veel uudiseid samal teemal

17.12.2019

MTA konfiskeeris Jüris üle 60 kg uimasteid, kinni peeti Eesti kodanikud

Maksu- ja tolliameti (MTA) narkotalituse uurijad pidasid 1. detsembril Jüri alevikus Pärna teel kinni kolm Eesti kodanikku, keda kahtlustatakse enam kui 60 kg erinevate narkootiliste ainete ebaseaduslikus käitlemises.

22.10.2019

MTA pidas kinni narkootikumide müügiga tegeleva kuritegeliku grupi

Juuli keskel pidasid maksu- ja tolliameti (MTA) uurimisosakonna töötajad kriminaalasja raames kinni seitse Eesti kodanikku, keda kahtlustatakse narkootikumide Eesti turule toomises ja müümises.