Sa oled siin

Uudised

21.10.2021

MTA töötajad pidasid kinni suure koguse fentanüüli

Maksu- ja Tolliameti (MTA) uurimisosakonna töötajad tabasid Pärnus Lätist saabunud autost reisija, kelle kehaõõnsusest avastati meditsiinilisel läbivaatusel suur kogus fentanüüli.
27.09.2021

Läheneb eraisikute tulumaksu juurdemaksmise ja maamaksu tasumise tähtaeg

Maksu- ja Tolliamet (MTA) tuletab meelde, et 1. oktoobril on maamaksu teise osa ning tuludeklaratsiooni alusel juurdemaksmisele kuuluva tulumaksu tasumise tähtaeg.
17.09.2021

MTA hoiatab õngitsuskirjade eest

​Maksu- ja Tolliamet (MTA) hoiatab näiliselt asutuse nime alt saadetud õngitsuskirjade eest, milles palutakse isikutel avada tundmatuid linke.
07.09.2021

MTA tuletab meelde: kontsernisisesed laenud tuleb deklareerida

Maksu- ja Tolliamet (MTA) saadab tänavu esmakordselt meeldetuletused ettevõtetele, kes on MTA hinnangul andnud emaettevõttele või tema tütaräriühingule laenu, kuid pole seda deklareerinud.
02.09.2021

MTA: maksukäitumise hinnangute teenusega saab nüüdsest tõestada, et sinu ettevõtte maksuasjad on korras

Alates tänasest saavad ettevõtjad soovi korral jagada äripartneritega oma maksukäitumise hinnanguid, mis kajastavad, kuidas ettevõte MTA-le paistab.
24.08.2021

Maksu- ja Tolliameti peadirektor lahkub ametist

​Maksu- ja Tolliameti peadirektor Madis Jääger lahkub 19. septembrist ametist, et jätkata tegevust erasektoris.
03.08.2021

MTA saadab teavitused maksuvaba tulu enamkasutanud inimestele

Maksu- ja tolliamet (MTA) saadab sellel nädalal otseteavitusi inimestele, kes on poole aasta jooksul kasutanud maksuvaba tulu rohkem kui ette nähtud.
19.07.2021

MTA ja PTA korraldavad ühisoperatsiooni „Lemmikloomad turvaliselt Eestisse“

Maksu- ja Tolliamet (MTA) ja Põllumajandus- ja Toiduamet (PTA) korraldavad 19.-30. juulil ühisoperatsiooni, mille eesmärk on kontrollida reeglite täitmist lemmikloomadega piiri ületamisel.
05.07.2021

MTA: juhised postipaki deklaratsiooni täitmiseks

Alates 1. juulist tuleb deklareerida kõik kolmandatest riikidest saabuvad saadetised. Palume klientidel tutvuda deklaratsiooni esitamise juhisega ja videoga.
21.06.2021

MTA võtab kasutusele uue impordi tollivormistuse infosüsteemi

1. juulist alustab tööd uus impordi tollivormistuse infosüsteem Impulss, mis on mõeldud põhiliselt väljastpoolt Euroopa Liitu kaupa importivatele ettevõtetele ja tolliagentuuridele.

Lehed