Sa oled siin

Saage tuttavaks meie inimestega

Oscar Õun
Maksuauditi osakonna üksuse juht

Mis saaks olla veel parem, kui töötada ühes kiiremini arenevamas ja innovaatilisemas riigiasutuses koos maailma parimate kolleegide ja oma ala spetsialistidega.

Lähemalt »

 

Albina Saar
Reisiterminali piiripunkti peainspektor

Naljakaid ja ebatavalisi olukordi tuleb ikka ette, mõnikord ka päris action'it. Näiteks oleme naiskolleegiga jooksnud lennujaama hoonest välja ühele reisijale järele. Arvasime, et tal on narkootiline aine kohvris  ja oligi! Nali on aga selles, et meil mõlemal oli viisakas kontorivorm seljas ja peened kontorikingad jalas.

Lähemalt »

 

Riina Sukk
Viljandi teenindusbüroo juht

Aitame selgitada erinevaid seadusi ning abistame maksumaksjaid deklaratsioonide täitmisel. Aastas külastab meie teenindusbürood umbes 7000 klienti.

Lähemalt »

 

Tatjana Zabalujeva
Narva raudtee piiripunkti peainspektor

Ma armastan oma tööd väga, sest siin töötades on mul alati olnud võimalus ennast arendada ning uusi teadmisi juurde õppida, kuna elu muutub väga kiiresti ning meie peame olema valmis ajaga kaasas käima.

Lähemalt »

 

Sirle Orav-Hinno
Juriidilise osakonna jurist

Õpingud õiguse valdkonnas tähendasid samuti seda, et läbida tuli praktika ning sain seda teha rotatsiooni korras Maksu- ja Tolliameti juriidilises osakonnas. Viimane kogemus sai saatuslikuks, sest sain kinnituse, et õpin õiget asja ning käesoleva aasta esimesel poolel asusingi tööle juristina.

Lähemalt »