Sa oled siin

Kohalike omavalitsuste maakorraldajate kontaktandmed

Omavalitsusüksuse kood Omavalitsusüksuse nimi Eesnimi Perekonnanimi E-posti aadress Telefon
130 Alutaguse vald Sirje Allikmaa sirje.allikmaa@alutagusevald.ee 336 6909
141 Anija vald Ene Olesk ene.olesk@anija.ee 619 9002
142 Antsla vald Ester Hommik ester@antsla.ee 785 5225
171 Elva vald Daisy Sild daisy.sild@elva.ee 730 9896
184 Haapsalu linn Marju Kohtring marju.kohtring@haapsalulv.ee 472 5322
191 Haljala vald Marju Kirsipuu marju@haljala.ee 327 8220
198 Harku vald Triin Lilienthal maamaks@harku.ee 600 3847
205 Hiiumaa vald Kai Vahtra kai.vahtra@hiiumaa.ee 463 6085
maksuteatel Mai Julge mai.julge@hiiumaa.ee 463 6845
214 Häädemeeste vald Marie Selberg marie.selberg@haademeeste.ee 444 8894
245 Jõelähtme vald Gerli Kelk gerli@joelahtme.ee 605 4879
247 Jõgeva vald Priit Kalme priit.kalme@jogeva.ee 776 2448
251 Jõhvi vald Maarika Anger maarika.anger@johvi.ee 336 3752
255 Järva vald Karl Siiroja karl.siiroja@jarva.ee 5309 7285
272 Kadrina vald Eha Kirks eha.kirks@kadrina.ee 322 5612
283 Kambja vald Arved Küngas arved.kungas@kambja.ee 741 6207
Marge Einola marge@ylenurme.ee 750 2605
284 Kanepi vald Kadri Kaska kadri@kanepi.ee 797 6315
291 Kastre vald Maanus Ringo Maanus.Ringo@kastre.ee 744 6521
293 Kehtna vald Ene Sulg ene.sulg@kehtna.ee 489 8834
296 Keila linn Sven Andrejev sven.andrejev@keila.ee 679 0700
303 Kihnu vald Enno Kaare nounik@kihnu.ee 446 9910
304 Kiili vald Benno Johanson benno.johanson@kiilivald.ee 679 0264
317 Kohila vald Anne Laas anne.laas@kohila.ee 489 4768
321 Kohtla-Järve linn Olga Ivanova olga.ivanova@kjlv.ee 337 8578
338 Kose vald Siiri Kiiver siiri@kose.ee 633 9320
353 Kuusalu vald Kairi Rohtmets kairi.rohtmets@kuusalu.ee 606 6385
424 Loksa linn Karin Ilves karin.ilves@loksa.ee 603 1253
430 Lääneranna vald Mihkel Kalmaru mihkel.kalmaru@laaneranna.ee 447 3745
431 Lääne-Harju vald Kairi Tiitsmann kairi.tiitsmann@laaneharju.ee 677 6921
432 Luunja vald Teivi Elbrecht teivi@luunja.ee 741 7323
441 Lääne-Nigula vald Sirje Selart sirje.selart@laanenigula.ee 473 5056
Marika Meister marika.meister@laanenigula.ee 472 4354
442 Lüganuse vald Tatjana Pääro tatjana.paaro@kivioli.ee 332 1341
446 Maardu linn Marika Antson maksuinspektor@maardu.ee 606 0713
478 Muhu vald Pille Tamm maa@muhu.ee 453 0680
480 Mulgi vald Tiia Kukk tiia.kukk@mulgivald.ee 435 5516
Anneli Pälsing anneli@mulgivald.ee 436 3185
486 Mustvee vald Pille Lapin pille.lapin@mustvee.ee 506 8432
503 Märjamaa vald Kirsti Mau kirsti.mau@marjamaa.ee 5302 1768
511 Narva linn Virve Torpan info@narvaplan.ee 359 9170
virve.torpan@narva.ee
514 Narva-Jõesuu linn Tatjana Hütt tatjana.hutt@narva-joesuu.ee 359 9598
528 Nõo vald Piret Retter piret@nvv.ee 745 5434
557 Otepää vald Vello Vou vello.vou@otepaa.ee 766 4822
567 Paide linn Elliko Kõiv elliko.koiv@paide.ee 383 8635
Maritana Pärna maritana.parna@paide.ee 383 8637
586 Peipsiääre vald     vald@peipsivald.ee 730 2370
615 Põhja-Sakala vald Rein Vahtra rein.vahtra@pohja-sakala.ee 435 5445
618 Põltsamaa vald Gerli Reiman gerli@poltsamaa.ee 776 8566
622 Põlva vald Tiivi Parts tiivi.parts@polva.ee 799 9485
624 Pärnu linn Annika Kullerkan annika.kullerkan@parnu.ee 444 8369
638 Põhja-Pärnumaa vald Maritta Sillandi vald@pparnumaa.ee 443 0330
651 Raasiku vald Annika Jõgimaa annika.jogimaa@raasiku.ee 607 0589
653 Rae vald Jaan Dello jaan.dello@rae.ee 605 6788
661 Rakvere vald Tiit Mark tiit.mark@rakverevald.ee 322 1025
663 Rakvere linn Õie Sella oie.sella@rakvere.ee 322 5879
668 Rapla vald Sirje Salu sirje.salu@rapla.ee 489 0536
689 Ruhnu vald Margus Pikkor m.pikkor@gmail.com 454 5602
698 Rõuge vald Helena Maasik maa@rauge.ee 785 9322
708 Räpina vald Miia Kasearu miia@rapina.ee 799 9510
712 Saarde vald Martti Rooden martti.rooden@saarde.ee 449 0139
714 Saaremaa vald     vald@saaremaavald.ee 455 0530
718 Saku vald Maie Lipso maie.lipso@sakuvald.ee 671 2423
726 Saue vald Aime Renser aime.renser@sauevald.ee 6 541 134
732 Setomaa vald Tiina Lepasaar tiina.lepasaar@setomaa.ee 785 6635
735 Sillamäe linn Natalja Tšistjakova tsistjakova@sillamae.ee 392 5746
784 Tallinn     linnavaraamet@tallinnlv.ee 640 4454
792 Tapa vald Gerli Pajupuu gerli.pajupuu@tapa.ee 322 9672
793 Tartu linn Riho Sulp riho.sulp@raad.tartu.ee 736 1257
796 Tartu vald Tõnis Tõnissoo tonis.tonissoo@tartuvv.ee 733 7756
803 Toila vald Hannes Kohting hannes.kohtring@toila.ee 336 9546
809 Tori vald Mati Leht mati.leht@torivald.ee 442 0728
824 Tõrva vald Arvo Kargu arvo.kargu@torva.ee 766 8454
834 Türi vald Ülle Surva ylle.surva@tyri.ee 384 8251
855 Valga vald valga valga valgalv@valgalv.ee 766 9900
890 Viimsi vald Stella Laur Stella.Laur@viimsivv.ee 602 8816
897 Viljandi linn Urmas Parre urmas.parre@viljandi.ee 435 4754
899 Viljandi vald Mall Ingermaa mall.ingermaa@viljandivald.ee 435 0123
901 Vinni vald Irina Kuhlbach irina@vinnivald.ee 325 8668
903 Viru-Nigula vald Marit Laast marit.laast@viru-nigula.ee 322 9631
907 Vormsi vald Valvi Sarapuu valvi@vormsi.ee 5307 3269
917 Võru vald Alar Veibri alar.veibri@voruvald.ee 782 2716
919 Võru linn Remida Aasamäe remida.aasamae@voru.ee 785 0930
928 Väike-Maarja vald Diana Seepter diana.seepter@v-maarja.ee 329 5755
21.09.2018