Sa oled siin

Kohalike omavalitsuste maakorraldajate kontaktandmed

Valla kood Valla nimi Eesnimi  Perekonnanimi E-posti aadress Telefon
130 Alutaguse vald Sirje Allikmaa sirje.allikmaa@alutagusevald.ee 3 366 909
141 Anija vald Ene Olesk ene.olesk@anija.ee 6 199 002
142 Antsla vald Ester Hommik ester@antsla.ee 7 855 225
171 Elva vald Daisy Sild Daisy.sild@elva.ee 7 309 896
184 Haapsalu linn Marju Kohtring marju.kohtring@haapsalulv.ee 4 725 322
191 Haljala vald Marju  Kirsipuu marju@haljala.ee 3 278 220
198 Harku vald Ege Netse ege.netse@harku.ee 6 063 839
198 maksuteatel Triin  Lilienthal maamaks@harku.ee 6 003 847
205 Hiiumaa vald Kai Vahtra kai.vahtra@hiiumaa.ee 4 636 085
205 maksuteatel Mai Julge mai.julge@hiiumaa.ee 4 636 845
213 Häädemeeste vald Marie Selberg marie.selberg@haademeeste.ee 4 448 894
245 Jõelähtme vald Gerli Kelk gerli@joelahtme.ee 6 054 879
248 Jõgeva vald Priit Kalme priit.kalme@jogeva.ee 7 762 448
251 Jõhvi vald Maarika Anger maarika.anger@johvi.ee 3 363 752
255 Järva vald Karl Siiroja karl.siiroja@jarva.ee 53 097 285
272 Kadrina vald Eha Kirks eha.kirks@kadrina.ee 3225612
283 Kambja vald Arved Küngas arved.kungas@kambja.ee 7 416 207
    Marge Einola marge@ylenurme.ee 7 502 605
284 Kanepi vald Kadri Kaska kadri@kanepi.ee 7 976 315
291 Kastre vald Maanus  Ringo Maanus.Ringo@kastre.ee 7 446 521
293 Kehtna vald Ene Sulg ene.sulg@kehtna.ee 4 898 834
296 Keila linn Sven Andrejev sven.andrejev@keila.ee 6 790 700
303 Kihnu vald Enno  Kaare nounik@kihnu.ee 4 469 910
304 Kiili vald Benno Johanson benno.johanson@kiilivald.ee 6 790 264
317 Kohila vald Anne  Laas anne.laas@kohila.ee 4 894 768
321 Kohtla-Järve linn Olga Ivanova olga.ivanova@kjlv.ee 3 378 578
338 Kose vald Siiri Kiiver siiri@kose.ee 6 339 320
353 Kuusalu vald Kairi Rohtmets kairi.rohtmets@kuusalu.ee 6 066 385
422 Lüganuse vald Tatjana  Pääro tatjana.paaro@kivioli.ee 3 321 341
424 Loksa linn Karin  Ilves karin.ilves@loksa.ee 6 031 253
430 Lääneranna vald Mihkel  Kalmaru mihkel.kalmaru@laaneranna.ee 4 473 745
431 Lääne-Harju vald Kairi  Tiitsmann kairi.tiitsmann@laaneharju.ee 6 776 921
432 Luunja vald Maret Einla maret@luunja.ee 7 417 323
441 Lääne-Nigula vald Sirje Selart sirje.selart@laanenigula.ee 4 735 056
441 Lääne-Nigula vald Marika Meister marika.meister@laanenigula.ee 4 724 354
446 Maardu linn Marika Antson maksuinspektor@maardu.ee 6 060 713
478 Muhu vald Pille Tamm maa@muhu.ee 4 530 680
480 Mulgi vald Tiia Kukk tiia.kukk@mulgivald.ee 4 355 516
480 Mulgi vald Anneli Pälsing anneli@mulgivald.ee  4 363 185
486 Mustvee vald Pille Lapin pille.lapin@mustvee.ee 5 068 432
503 Märjamaa vald Kirsti Mau kirsti.mau@marjamaa.ee 53 021 768
511 Narva linn  Virve Torpan info@narvaplan.ee 3 599 170
511 Narva linn  Virve Torpan virve.torpan@narva.ee  
514 Narva-Jõesuu linn Tatjana Hütt tatjana.hutt@narva-joesuu.ee 3 599 598
528 Nõo vald Piret Retter piret@nvv.ee 7 455 434
557 Otepää vald Vello Vou vello.vou@otepaa.ee 7 664 822
566 Paide linn Elliko Kõiv elliko.koiv@paide.ee 3 838 635
586 Peipsiääre vald Tõnu  Ilves tonu.ilves@peipsivald.ee 7 302 370
  maksuteatel     vald@peipsivald.ee 7 302 370
615 Põhja-Sakala vald Rein Vahtra rein.vahtra@pohja-sakala.ee 4 355 445
618 Põltsamaa vald Gerli Reiman gerli@poltsamaa.ee 7 768 566
622 Põlva vald Tiivi Parts tiivi.parts@polva.ee 7 999 485
624 Pärnu linn Annika Kullerkan annika.kullerkan@parnu.ee 4 448 369
638 Põhja-Pärnumaa vald Maritta Sillandi vald@pparnumaa.ee 4 430 330
651 Raasiku vald Annika Jõgimaa annika.jogimaa@raasiku.ee 6 070 589
653 Rae vald Jaan Dello jaan.dello@rae.ee 6 056 788
663 Rakvere linn Õie Sella oie.sella@rakvere.ee 3 225 879
661 Rakvere vald Tiit Mark tiit.mark@rakverevald.ee 3 221 025
669 Rapla vald Sirje Salu sirje.salu@rapla.ee 4 890 536
689 Ruhnu vald Margus Pikkor m.pikkor@gmail.com 4 545 602
689 Rõuge vald Helena Maasik maa@rauge.ee 7 859 322
707 Räpina vald Miia Kasearu miia@rapina.ee 7 999 510
710 Saarde vald Martti Rooden martti.rooden@saarde.ee 4 490 139
714 Saaremaa vald     vald@saaremaavald.ee 4 550 530
718 Saku vald Maie Lipso maie.lipso@sakuvald.ee 6 712 423
726 Saue vald Aime Renser aime.renser@sauevald.ee 6 541 134
732 Setomaa vald Tiina Lepasaar tiina.lepasaar@setomaa.ee 7 856 635
735 Sillamäe linn Natalja Tšistjakova tsistjakova@sillamae.ee 3 925 746
784 Tallinn     linnavaraamet@tallinnlv.ee 6 404 454
790 Tapa vald Gerli Pajupuu gerli.pajupuu@tapa.ee 3 229 672
795 Tartu linn Riho Sulp riho.sulp@raad.tartu.ee 7 361 257
794 Tartu vald Tõnis Tõnissoo tonis.tonissoo@tartuvv.ee 7 337 756
803 Toila vald Hannes Kohting hannes.kohtring@toila.ee 3 369 546
808 Tori vald Mati Leht mati.leht@torivald.ee 4 420 728
824 Tõrva vald Arvo Kargu arvo.kargu@torva.ee 7 668 454
835 Türi vald Ülle Surva ylle.surva@tyri.ee 3 848 251
854 Valga vald valga valga valgalv@valgalv.ee 7 669 900
890 Viimsi vald Stella Laur Stella.Laur@viimsivv.ee 6 028 816
897 Viljandi linn Urmas Parre urmas.parre@viljandi.ee 4 354 754
898 Viljandi vald Mall Ingermaa mall.ingermaa@viljandivald.ee 4 350 123
901 Vinni vald Irina Kuhlbach irina@vinnivald.ee 3 258 668
903 Viru-Nigula vald Marit Laast marit.laast@viru-nigula.ee 3 229 631
907 Vormsi vald Valvi Sarapuu valvi@vormsi.ee 53 073 269
919 Võru linn Tauno Asi tauno.asi@voru.ee 7 850 928
918 Võru vald Alar Veibri alar.veibri@voruvald.ee 7 822 716
928 Väike-Maarja vald Diana Seepter diana.seepter@v-maarja.ee 3 295 755
15.06.2018