Tollilaod

Kauba tolliladustamise teenuste kohta saate täpsemat informatsiooni tollilao kontaktisikutelt.

Märkus: * ei oma volitatud kaubasaaja luba transiidil

Loa nr Ettevõtte nimi Registrikood Lao asukoht Kontaktisik / e-post Telefon
EECWPEE1000EE-2019-FPA48613 Sivex International OÜ 10208011 Paide mnt 9, Pärnu
Pärnu mnt 50, Sindi, Pärnu maakond
Aivo Aasa
aivo.aasa@sivex.ee
443 7650
509 6261
Alar Aasa
alar.aasa@sivex.ee
5343 2010
EECWPEE1000EE-2019-EKN54215 Jupiter Plus AS 10052713 Savi 26a, Pärnu
Lao 13b, Lao 15, Maardu, Harju maakond
Konstantin Medjanski
konstantin@jupiter.ee
503 3573
EECW1EE1000EE-2018-ISB18190 Ingle AS 10309081 Ingliste küla, Kehtna vald, Rapla maakond vello.kivimurd@ingle.ee 5340 6459
EECW1EE1000EE-2019-LNC50688 VIM Agentuur AS 10398363 Kesk-Sõjamäe 10a, Tallinn Aleksander Borovik
alexander.borovik@vim.ee
605 8329
EECW1EE1000EE-2019-MNR53015 Schenker AS 10344947 Kanali tee 12a Tallinn; Kaabli 13, Tallinn Jürje Varikmaa
jurje.varikmaa@dbschenker.com
606 0157
EECW1EE1000EE-2019-ZPB54114 Cargo Handling AS 10097851 Kesk-Sõjamäe 10a, Tallinn viljar@ch.ee 605 8644
EECW1EE1000EE-2019-FRV44880 Estma Terminaali OÜ 10327860 Paemurru tee 6, Maardu, Harju maakond juhataja@estmaterminal.ee 504 4437
EECW1EE1000EE-2019-GRZ43558 Vigolin AS 10065704 Vana-Narva mnt 30a, 30b, 30/4, Maardu, Harju maakond terminal@vigolin.com
tlk1@vigolin.com
622 0311
EECW1EE1000EE-2018-CAB31190 Tartu Terminaal AS 10171518 Kärkna, Tartu vald, Tartu maakond Väino Vall
vaino.vall@tterm.ee
vaino.vall@terminaloil.ee
749 7146
506 1631
EECW1EE1000EE-2018-VTZ33736 AS EstRefTransService 10240892 Kungla 56, Võru tn 8, Petseri 38a Valga Meelis Suursoo
terminal@erts.ee
766 8073
EECWPEE1000EE-2019-SHN51011 Avallone AS 10238895 Remmelga tn 6, Tallinn Marika@avallone.ee 682 8816
EECW1EE1000EE-2019-MQI53439 Renewo OÜ 10066322 Türi 7, Tallinn info@renewo.ee 651 5529
EECW1EE1000EE-2019-BYX53904 Miramis OÜ 10042844 Lao tn 18, Lao tn 25 Maardu, Harju maakond Alina Demenštein
alina@miramis.ee
601 6529
513 8300
EECWPEE1000EE-2019-LWO49162 Vipodeklarant OÜ 10045630 Kauba 4/Gaasi 1, Kohtla-Järve Natalja Starodubtseva
info@vipodeklarant.ee
334 7973
EECW1EE1000EE-2019-NCT45112 Estonia Logistics OÜ 10588558 Karja 8, Tapa, Lääne-Viru maakond Tiia Tombak
tiia@rrk.ee
512 4727
EECWPEE1000EE-2019-BHD50678 World Micro Freight OÜ 10662096 Veski 6, Sillamäe, Ida-Viru maakond Pavel Nevzorov
paul@wmf.ee
392 9088
EECW1EE1000EE-2018-QJJ33123 Milstrand AS 10047899 Randvere tee 5, Haabneeme, Viimsi vald, Harju maakond Pjotr Sedin
pjotr.sedin@milstrand.ee
605 5950
5855 2902
EECW1EE1000EE-2019-GNY53322 Logistika Pluss OÜ 10364192 Punane 73, Tallinn;
Välja tee 1, Iru küla, Jõelähtme
info@logistikapluss.ee 622 4609
EECW1EE1000EE-2019-OUC54600 Eesti Post AS 10328799 Rukki tee 7, Rae vald, Harju maakond Tatjana Žarinova
tatjana.zarinova@omniva.ee
514 1020
EECW1EE1000EE-2019-XVL53814 Palsteve OÜ 10477996 Peetri 11, Majaka tee 2, Majaka tee 2b, Paldiski, Harju maakond zoja@portofpaldiski.ee 651 1044
EECW1EE1000EE-2019-NCT45112 Estonia Logistics OÜ 10588558 Liivalao tn 11, Tallinn vadi@rrk.ee 666 3120
529 3606
EECW1EE1000EE-2018-LWN34514 Petroil PVTK OÜ 10905400 Kroodi 4, Maardu;
Lao 19, Maardu, Harju maakond
info@petroil.ee
aleksei@petroil.ee
600 6220
EECW1EE1000EE-2019-YGE53266 DSV Estonia AS 10342368 Pärnu mnt 535, Saku vald, Harju maakond info@ee.dsv.com 659 9900
EECW1EE1000EE-2019-CPD40841 TARDEK OÜ 10238375 Paemurru 8, Maardu, Harju maakond Tarmo Pajuri
tarmo@tardek.com
5647 0751
EECW1EE1000EE-2019-KPL46656 Itella Estonia OÜ 10891224 Loomäe tee 13, Lehmja küla, Rae vald, Harju maakond kalle.linnumae@itella.com 5330 3186
EECWPEE1000EE-2018-WVL30454 Dekoil OÜ 10069369 Kopli 103b, Tallinn anneli@dekoil.ee 610 2713
EECW1EE1000EE-2019-TIT42060 Autolink PDI Services OÜ 10948496 Rae põik 20, Paldiski, Harju maakond kristjan.reigo@autolink.ee 679 1520
511 1327
EECW1EE1000EE-2018-KPW32223 Kroodi Terminal AS 10743363 Üleoru 1, Maardu, Harju maakond info@kroodi.ee 600 5043
EECW1EE1000EE-2019-WLW34948 NCC & PO AS 10041968 Lao 14, Maardu, Harju maakond peep@nccpo.ee 621 5840
EECW1EE1000EE-2019-YQA40833 Antari Trade OÜ 10714344 Vana-Narva mnt 24, Maardu, Harju maakond Vladimir Smirnov
vladimir@antari.ee
info@antari.ee
622 0420
622 0416
EECW1EE1000EE-2019-JKX51944 Contimer OÜ 10002879 Suur-Sõjamäe põik 11, Tallinn;
Vana-Narva mnt 20, Maardu, Harju maakond
Olga Morris
olga.morris@contimer.com
605 0555
EECW1EE1000EE-2019-RZH53858 Loigo Marine Supply OÜ* 10872505 Peterburi tee 34a, Tallinn info@loigo.ee 610 7701
EECW1EE1000EE-2019-EEH54093 Heison SA AS 10303635 Saha-Loo tee 3, Maardu, Harju maakond smirnov@heison.ee 634 9703
EECW1EE1000EE-2019-LUF53285 Sie & KO OÜ 10113142 Kroodi 3a, Maardu, Harju maakond Igor Tsarin
sie@sie.ee
638 1657
EECW1EE1000EE-2019-STQ36259 Maardu Terminal AS 10725537 Lao 29, Maardu, Harju maakond;
Nõlva 13, Tallinn
info@maarduterminal.ee 609 6024
EECW1EE1000EE-2019-DVZ34759 S-Marten Ladu OÜ 10761964 Rukki tee 1, Rae vald, Harju maakond info@smarten.ee 613 5800
EECW1EE1000EE-2018-TXQ26315 Alexela Terminal AS 10392389 Rae põik 6, Paldiski, Harju maakond Aivo.Pruul@alexelaterminal.ee 679 0991
515 1761
EECW1EE1000EE-2019-AEF36536 NBI Ekspeditsiooni AS 10057030 Akadeemia tee 45, Tallinn tlember@nbi.ee 665 2933
EECW1EE1000EE-2019-BEG48743 Abemi Laoteenused OÜ 11078057 Paemurru 6a, Maardu, Harju maakond kaido@abemi.ee 637 9481
EECWPEE1000EE-2019-AIT49339 Collade OÜ 10212884 Luhamaa Terminal, Lütä küla, Setomaa vald, Võru maakond;
Koidula küla, Setomaa vald, Põlva maakond
Ülar Sarapuu
ylar@collade.ee
523 1831
EECW1EE1000EE-2018-IQA34231 Viljandi Naftabaas OÜ 11134413 Reinu tee 18, Viljandi Arli Okas
viljandi@naftabaas.ee
435 1880
EECWPEE1000EE-2019-YXR49222 Skivers Hides AS 10339544 Kadastiku 57, Narva Vladimir Kalugin
sh@skivers.ee
357 6763
EECWPEE1000EE-2018-YMK30978 Liwathon E.O.S. AS 10715645 Vana-Narva mnt 27a, Peterburi tee 105, Maardu, Harju maakond Juri Frischer
juri.frischer@liwathoneos.com
5850 1232
EECWPEE1000EE-2019-SDL54577 Granel OÜ 10632008 L. Tolstoi 9, Sillamäe, Ida-Viru maakond Anton Petrenko
a.petrenko@techexportgroup.com
5862 8340
392 9950
EECW1EE1000EE-2019-DOU53981 Monotal AS 10047712 Plasti 22, Tallinn Madis Koskinen
madis@monotal.ee
635 0130
EECW1EE1000EE-2018-LQV33083 DHL EXPRESS ESTONIA AS 10451175 Kesk-Sõjamäe 10a, Tallinn Andrei Markov
andrei.markov@dhl.com
680 8504
5680 8504
EECW1EE1000EE-2019-FPN50999 Alekon Cargo OÜ 11436114 Saha-Loo tee 5b, Maardu, Harju maakond aleksei.shuba@alekon.ee
tl@alekon.ee
638 8997
EECW1EE1000EE-2019-YAO54000 Hromium OÜ 10067382 Lao 21, Maardu Harri Rästas
info@hromium.ee
608 0387
502 5917
EECWPEE1000EE-2019-RYL36877 Avektra OÜ 10656492 Punane 72a, Tallinn oleg@avektra.ee 515 1291
EECWPEE1000EE-2018-HOA34316 AR Agentuuri AS 10218697 Suur-Sõjamäe 33a, Tallinn margus@ar.ee 651 7030
EECW1EE1000EE-2019-XCT53387 4U Logistics OÜ 11518177 Niidu tee 6, Loo alevik, Harju maakond;
Jaama pst 26, Rakvere;
Linnase tn 6, Alavere, Sõmeru vald, Lääne-Viru maakond; 
Kooli tn 10, Rummu, Harju maakond; 
Tähe 106a, Tartu
Andreas Part
andreas@4ul.ee
325 5391
Siim Paabo
siim@4ul.ee
737 1411
EECW1EE1000EE-2019-FKM43911 Woodyscovery OÜ 10683615 Sarapiku 19/21, Maardu, Harju maakond Konstantin Esolainen
konstantin@woodyscovery.ee
523 4094
Jelena Merkulova
jelena@woodyscovery.ee
615 0275
5341 5234
EECW1EE1000EE-2019-QZB37137 Vox Logistics OÜ 10990877 Suur-Sõjamäe põik 11, Tallinn Dina Vertsinskaja
dina@voxlogistics.com
554 9661
553 2576
EECWPEE1000EE-2019-BMX50289 NPM Silmet AS 10294959 Kesk 2, Sillamäe,
Ida-Viru maakond
Anti Perkson
perkson@silmet.ee
392 9100
EECWPEE1000EE-2019-YDM52091 Alpi Eesti OÜ 11242290 Loomäe tee 8/Kütte 13, Lehmja küla, Rae vald, Harju maakond tea@alpieesti.ee 640 7050
EECWPEE1000EE-2019-STP42929 OÜ Omnicomm 11333466 A-A. Tiimanni 1, Narva Deniss Petšatkin
dp@omnicomm-online.com
356 9590
5342 0720
EECW1EE1000EE-2019-CLP53661 Pilver Transport OÜ 10284004 Roobu tn 9, Maardu, Harju maakond Juri Malõsev
juri.malyshev@pilver.ee
5623 1187
EECW1EE1000EE-2019-CDA52608 Freselle Customs & Logistics OÜ 12418897 Kesk-Sõjamäe 10a, Tallinn Villu Tragon
villu.tragon@veracitas.eu
504 2169
EECWPEE1000EE-2018-BIN24682 Janere OÜ 10001584 Põldmäe tee 12, Vatsla küla, Saue vald, Harju maakond Janek Reitalu
janek@janere.ee
607 7761
EECWPEE1000EE-2019-EXY54447 MGT Baas OÜ 10228402 Tallinna mnt 3, Sillamäe, Ida-Viru maakond Sergei Golubev
info@mgtbaas.ee
5553 3580
EECWPEE1000EE-2019-OUJ56884 Febest Europe Distribution OÜ 12368952 Kadastiku 23a, Narva, 21004, Ida-Viru maakond Julia Kulikova
julia.kulikova@febest.eu
5568 1419
EECWPEE1000EE-2019-QFR42849 Estin Warehousing OÜ 10054540 Kadastiku 39b, Narva Andrei Avdeenko
avdeenko.a@redmond.company
5829 5458
Irina Belova
belova.i@redmond.company
5345 2570
EECWPEE1000EE-2019-INC54617 Eesti Post AS 10328799 Aasa tee 3, Jõelähtme vald Maige Peterson
maige.peterson@post11.com
516 9843
EECWPEE1000EE-2019-EKS41322 OÜ Perfect Home Logistics 12578419 Vana-Narva mnt 20, Maardu, Harju maakond neeme@perfecthome.no 5340 5840
EECW1EE1000EE-2019-BYK44640 AMV Logistics OÜ 12576975 Sinikivi tee 9, Lehmja küla, Rae vald, Harju maakond Marko Juhansoo
marko@amvl.ee
529 1176
EECWPEE1000EE-2019-WMC53188 CF&S Estonia AS 10139213 Aasa tee 1, Loo alevik, Jõelähtme vald, Harju maakond Debby Roi
debby.roi@cfs.ee
5305 4631
EECWPEE1000EE-2019-KRI36169 Baltic Tank AS* 10140891 Terminali 2, Kunda, Lääne-Viru maakond Merike Sysinoro
merike.sysinoro@baltictank.fi
5884 8481
EECWPEE1000EE-2019-CIT54024 ME Group Baltic OÜ* 10077073 Liivalao tn 14, Tallinn Marve Karo
marve@megroup.ee
510 3491
Lembi Puksand
lembi@megroup.ee
EECWPEE1000EE-2019-DUT37617 Aspidora AS 10068453 Kopli 103, Tallinn; Kroodi 12, Tallinn Ahto Altjõe
ahto.altjoe@blrt.ee
505 7257
EECW1EE1000EE-2019-EPL48724 ABC Tolliabi OÜ 10875828 Kuma tee 1, Rae vald, Harju maakond Hannes Allik
tolliabi@gmail.com
5666 0681
EECWPEE1000EE-2019-CVR53043 Via 3L OÜ 10731489 Kalmari tee 10, Karla küla, Lagedi, Rae vald, Harju maakond Natalia Ossep
natalia.ossep@via3l.ee
680 2341
505 4499
EECWPEE1000EE-2019-FFU53885 Euro Broker Service OÜ 12516654 Tiigi 2b, Narva, Ida-Viru maakond Marina Fomitšova
ee.brokerservice@gmail.com
529 4970
Andrey Feshchenko
leader.ebs@gmail.com
5699 5044
EECWPEE1000EE-2019-UMZ54232 Westaqua-Invest OÜ 11207974 Kadastiku 33a, Narva, Ida-Viru maakond Deniss Skripljonok
stock.narva@westaqua.eu
356 0232
Astra Martsens
a.martsens@westaqua.eu
5818 3180
EECW1EE1000EE-2019-LSS37813 AS Rõngu Mahl 10513507 Tehase 4, Rõngu, Tartu maakond Martin Rohtmets
martin.rohtmets@mahl.ee
info@mahl.ee
5559 6246

745 9565
EECWPEE1000EE-2019-HIP43788 PEAS Logistika OÜ 12543543 Kulgu 14, 20104 Narva, Ida-Viru maakond Pavel Gorohhov 528 4745
EECWPEE1000EE-2019-BYV51402 Boomerang Distribution OÜ 10996974 Aasa tee 1, Loo alevik, Jõelähtme vald, Harju maakond Irina Jevgraskina
irina@boomerang.ee
668 1307
EECWPEE1000EE-2018-ESI33802 WWS OÜ 12363819 Kalmistu tee 28a, Tallinn, Harju maakond Andrei Korobkov
andrei@wws.ee
520 9589
EECWPEE1000EE-2019-MOD41863 Baltic Oil Service OÜ 12956324 Rae põik 9, Paldiski Irene Karjus
arved@bos.com.ee
5663 5743
EECWPEE1000EE-2019-HII53728 Nordnet OÜ 12058696 Betooni 1b, Tallinn Denis Rõžkov
denis.rozkov@nordnet.ee
502 3285
EECWPEE1000EE-2019-MXO54436 Global Marine Supply OÜ 11152291 Tiigi 14 / Kesk tee 9a, Jüri alevik, Rae vald Michael Semchenko
maik@globalmar.ee
5814 7174
EECW1EE1000EE-2019-MYB44888 Esteve AS 14253182 Koka-Kõrtsu tee 3, Paldiski Reigo Aavik
reigo.aavik@esteve.ee
674 1741
EECWPEE1000EE-2019-GQN43352 NTK BALT OÜ 10516851 Kulgu 22, 20109 Narva, Ida-Viru maakond Igor Kolu
toll@ekslog.ee
5664 2332
EECWPEE1000EE-2019-ZLM54253 Altimex OÜ 12795246 Nafta tn 1, Tallinn Kristo Pastak
info@intento.ee
5554 0095
EECWPEE1000EE-2018-TUW13155 AS NT Bunkering 10162353 Punkrilaev Ristna Marina Smirnova
marina@valverone.ee
5669 1978
EECW1EE1000EE-2018-UAD33529 DHL LOGISTICS ESTONIA OÜ 14532924 Betooni tn 1a, Tallinn, Harju maakond Andrei Majakov
Andrei.Majakov@dhl.com
680 8489
5680 8489
EECWPEE1000EE-2019-RGP42896 Baltic Marine Bunker AS 12304515 Punkrilaev Viimsi Ene Linnumäe
Linnumae.E@bmbunker.com
5344 3140
EECW1EE1000EE-2019-DHD55426 HOLSHIP ESTONIA AS 12835796 Kesk-Sõjamäe tee 10a, Tallinn ​Aleksandr Blohhin 
ab@holship.com
5883 0322
EECWPEE1000EE-2019-QZG55751 KARIA OÜ 10077200 Kesk tee 15, Jüri, Harju maakond;
Kesk tee 16a, Jüri, Harju maa​kond
Aimar Allikalt 
aimar@karia.ee
514 2609
EECWPEE1000EE-2019-JMT57295 VAGGEN AS 10058414 Punkrilaev Pakri Darja Günter
beb@beb.ee
508 4400
EECW1EE1000EE-2019-TBA43392 LIU FISH OÜ 12506526​ Liu sadam, Liu küla, Audru vald, Pärnu maakond Kertu Post
info@liufish.ee
5699 9533


 

29.10.2019