Tollilaod

Kauba tolliladustamise teenuste kohta saate täpsemat informatsiooni tollilao kontaktisikutelt.

Märkus: * ei oma volitatud kaubasaaja luba transiidil

Loa nr Ettevõtte nimi Registrikood Lao asukoht Kontaktisik / e-post Telefon
AT/0186/EE1000EE Mediato AS 10308992 Mäekalda 2, Türi, Harju maakond Aivar Kägo 
aivar.kago@mediato.ee
384 8550
CT/0004/EE300EE Sivex International AS 10208011 Paide mnt 9, Pärnu
Pärnu mnt 50, Sindi, Pärnu maakond
Aivo Aasa 
aivo.aasa@sivex.ee
443 7966
509 6261
CT/0005/EE300EE Jupiter Plus AS 10052713 Savi 26, Pärnu tsilius@jupiter.ee 606 6473
5635 8906
AT/0187/EE1000EE Ingle AS 10309081 Ingliste küla, Kehtna vald, Rapla maakond vello.kivimurd@ingle.ee 5340 6459
AT/0007/EE100EE VIM Agentuur AS 10398363 Kesk-Sõjamäe 10a, Tallinn Aleksander Borovik 
alexander.borovik@vim.ee
605 8329
AT/0010/EE100EE Schenker AS 10344947 Kanali tee 12a Tallinn; Kaabli 13, Tallinn Jürje Varikmaa 
jurje.varikmaa@dbschenker.com
606 0157
AT/0017/EE100EE Cargo Handling AS 10097851 Kesk-Sõjamäe 10a, Tallinn viljar@ch.ee 605 8644
AT/0021/EE100EE Estma Terminaali OÜ 10327860 Paemurru tee 6, Maardu, Harju maakond juhataja@estmaterminal.ee 504 4437
AT/0024/EE100EE Vigolin AS 10065704 Vana-Narva mnt 30a, 30b, 30/4, Maardu, Harju maakond terminal@vigolin.com 634 8553
AT/0025/EE800EE Tartu Terminaal AS 10171518 Kärkna, Tartu vald, Tartu maakond Väino Vall
vaino.vall@tterm.ee
vaino.vall@terminaloil.ee
749 7146
506 1631
AT/0192/EE1000EE ERTS Valga Vaba Terminaal AS 10244358 Kungla 56, Võru 8, Valga Karmen Vilem 
vvt@erts.ee 
tolliladu@erts.ee
766 8071
766 8070
CT/0034/EE100EE Avallone AS 10238895 Remmelga tn 6, Tallinn Marika@avallone.ee 682 8816
AT/0044/EE100EE Renewo AS 10066322 Türi 7, Tallinn info@renewo.ee 651 5529
AT/0046/EE100EE Esteve Terminal AS 10312864 Rae põik 10, Paldiski, Harju maakond esteve@esteve.ee 674 1741
AT/0054/EE100EE Miramis OÜ 10042844 Suur-Sõjamäe 13, Tallinn Alina Demenštein
alina@miramis.ee
601 6529
513 8300
CT/0056/EE500EE Narva Auto AS 10128184 Tiimani 3, Narva Nikolai Burdakov 
autonrv@estpak.ee
357 3300
CT/0059/EE500EE Vipodeklarant OÜ 10045630 Kauba 4/Gaasi 1, Kohtla-Järve Natalja Starodubtseva 
info@vipodeklarant.ee
334 7973
AT/0060/EE500EE Estonia Logistics OÜ 10588558 Karja 8, Tapa, Lääne-Viru maakond Tiia Tombak 
tiia@rrk.ee
512 4727
CT/0061/EE500EE World Micro Freight OÜ 10662096 Veski 6, Sillamäe, Ida-Viru maakond Pavel Nevzorov 
paul@wmf.ee
392 9088
AT/0066/EE100EE Milstrand AS 10047899 Randvere tee 5, Haabneeme, Viimsi vald, Harju maakond Pjotr Sedin
pjotr.sedin@milstrand.ee
605 5950
5855 2902
AT/0071/EE100EE Logistika Pluss OÜ 10364192 Punane 73, Tallinn; 
Välja tee 1, Iru küla, Jõelähtme
info@logistikapluss.ee 622 4609
AT/0073/EE100EE Keila Terko Laomajanduse OÜ 10281135 Linnamäe 6, Keila; 
Vana-Narva mnt 24, Maardu, Harju maakond
Gunnar Reigo 
gunnar@ardi.ee
678 1065
AT/0075/EE100EE HT Hulgi Tolliladu OÜ* 10195482 Kaldase tee 3, Maardu lauri.rebane@tallink.ee 5666 6635
AT/0076/EE100EE Eesti Post AS 10328799 Pallasti 28, Tallinn Eduard Saul
Eduard.Saul@omniva.ee
664 2228
505 9085
AT/0078/EE100EE Palsteve OÜ 10477996 Peetri 11, Majaka tee 2, Majaka tee 2b, Paldiski, Harju maakond zoja@portofpaldiski.ee 651 1044
AT/0079/EE100EE Estonia Logistics OÜ 10588558 Liivalao tn 11, Tallinn vadi@rrk.ee 666 3120
529 3606
AT/0085/EE100EE Petroil PVTK OÜ 10905400 Kroodi 4, Maardu; 
Lao 19, Maardu, Harju maakond
petroil@hot.ee 600 6220
AT/0086/EE100EE DSV Transport AS 10342368 Pärnu mnt 535, Saku vald, Harju maakond info@ee.dsv.com 659 9900
AT/0090/EE100EE TARDEK OÜ 10238375 Paemurru 8, Maardu, Harju maakond Tarmo Pajuri
tarmo@tardek.com
5647 0751
AT/0091/EE100EE Itella Estonia OÜ 10891224 Loomäe tee 13, Lehmja küla, Rae vald, Harju maakond kalle.linnumae@itella.com 5330 3186
CT/0210/EE1000EE Dekoil OÜ 10069369 Kopli 103b, Tallinn anneli@dekoil.ee 610 2713
AT/0096/EE100EE Autolink PDI Services OÜ 10948496 Rae põik 20, Paldiski, Harju maakond kristjan.reigo@autolink.ee 679 1520
511 1327
AT/0098/EE100EE Kroodi Terminal AS 10743363 Üleoru 1, Maardu, Harju maakond info@kroodi.ee 600 5043
AT/0099/EE100EE NCC & PO AS 10041968 Lao 14, Maardu, Harju maakond peep@nccpo.ee 621 5840
AT/0100/EE100EE Antari Trade OÜ 10714344 Vana-Narva mnt 24e, Maardu, Harju maakond vladimir@antari.ee 622 0416
AT/0102/EE100EE Contimer OÜ 10002879 Suur-Sõjamäe põik 11, Tallinn; 
Vana-Narva mnt 20, Maardu, Harju maakond
Katja.Naeris@contimer.com 605 0556
AT/0103/EE100EE Loigo Marine Supply OÜ* 10872505 Peterburi tee 34a, Tallinn info@loigo.ee 610 7701
AT/0104/EE100EE Heison SA AS 10303635 Saha-Loo tee 3, Maardu, Harju maakond smirnov@heison.ee 634 9703
AT/0106/EE100EE Sie & KO OÜ 10113142 Kallasmaa 1a, Maardu, Harju maakond sie@sie.ee 638 1658
CT/0216/EE1000EE Maardu Terminal AS 10725537 Lao 29, Maardu, Harju maakond;
Nõlva 13, Tallinn
info@maarduterminal.ee 609 6024
AT/0110/EE100EE S-Marten Ladu OÜ 10761964 Uus Suti, Rae vald, Harju maakond info@smarten.ee 613 5800
AT/0111/EE100EE Alexela Terminal AS 10392389 Rae põik 6, Paldiski, Harju maakond Aivo.Pruul@alexelaterminal.ee 679 0991
515 1761
AT/0112/EE100EE NBI Ekspeditsiooni AS 10057030 Akadeemia tee 45, Tallinn tlember@nbi.ee 665 2933
AT/0120/EE100EE Abemi Laoteenused OÜ 11078057 Paemurru 6a, Maardu, Harju maakond kaido@abemi.ee 637 9481
CT/0199/EE1000EE Collade OÜ 10212884 Lütä küla, Misso vald, Võru maakond Ülar Sarapuu 
ylar@collade.ee
523 1831
AT/0191/EE1000EE Viljandi Naftabaas OÜ 11134413 Reinu tee 18, Viljandi Arli Okas 
viljandi@naftabaas.ee
435 1880
CT/0129/EE500EE Skivers Hides AS 10339544 Kadastiku 57, Narva Vladimir Kalugin
sh@skivers.ee
357 6763
CT/0222/EE1000EE Vopak E.O.S. AS 10715645 Vana-Narva mnt 27a, Peterburi tee 105, Maardu, Harju maakond Juri Frischer
juri.frischer@vopakeos.com
5850 1232
CT/0132/EE5000EE Granel OÜ 10632008 L. Tolstoi 9, Sillamäe, Ida-Viru maakond Anna Sidorova 
anna@granel.ee
502 0381
392 4190
AT/0133/EE1000EE Monotal AS 10047712 Plasti 22, Tallinn Madis Koskinen 
madis@monotal.ee
635 0130
AT/0136/EE1000EE Storage Express OÜ* 10983943 Kroodi 3a, Maardu, Harju maakond olev@olaret.ee 600 3647
CT/0138/EE1000EE Jupiter Plus AS 10052713 Lao 13b, Lao 15, Vana-Narva mnt 20, Maardu, Harju maakond tsilius@jupiter.ee 606 6473
5635 8906
AT/0141/EE1000EE DHL Estonia AS 10451175 Betooni 1a, Betooni 6, Tallinn;
Kesk-Sõjamäe 10a, Tallinn
Andrei Markov 
andrei.markov@dhl.com
680 8504
5680 8504
AT/0146/EE1000EE Alekon Cargo OÜ 11436114 Saha-Loo tee 5b, Maardu, Harju maakond aleksei.shuba@alekon.ee
tl@alekon.ee
638 8997
AT/0147/EE1000EE Hromium OÜ 10067382 Lao 21, Maardu svetlana.tiganik@hromium.ee 608 0495
5818 8755
CT/0150/EE1000EE Avektra OÜ 10656492 Punane 72a, Tallinn oleg@avektra.ee 515 1291
CT/0154/EE4000EE Silber OÜ* 10513574 Pärsikivi küla, Alatskivi vald, Tartu maakond Hans Lentsius 
silbertollimaakler@hot.ee
730 4404
CT/0156/EE100EE AR Agentuuri AS 10218697 Suur-Sõjamäe 33a, Tallinn margus@ar.ee 651 7030
AT/0157/EE5000EE 4U Logistics OÜ 11518177 Jaama 2a, Rakvere; Linnase 6, Aluvere, Sõmeru vald, Lääne-Viru maakond;
Tähe 106a, Tartu
Andreas Part 
andreas@4ul.ee
Siim Paabo
siim@4ul.ee
325 5391

737 1411
AT/0158/EE1000EE Hoolduse Maailm OÜ 10982228 Põhjaranna tee 16, Maardu, Harju maakond Irina Bušujeva 
holdus28@holdus.ee
601 0819
AT/0159/EE1000EE Woodyscovery OÜ 10683615 Sarapiku 19/21, Maardu, Harju maakond Aleksander Evlanov 
evlanov@woodyscovery.ee
615 0272
524 5240
AT/0164/EE1000EE Vox Logistics OÜ 10990877 Suur-Sõjamäe põik 11, Tallinn Dina Vertsinskaja 
dina@voxlogstics.com
554 9661
553 2576
CT/0166/EE5000EE NPM Silmet AS 10294959 Kesk 2, Sillamäe, 
Ida-Viru maakond
Anti Perkson 
perkson@silmet.ee
392 9100
CT/0167/EE1000EE Alpi Eesti OÜ 11242290 Loomäe tee 8/Kütte 13, Lehmja küla, Rae vald, Harju maakond tea@alpieesti.ee 640 7050
CT/0170/EE5000EE OÜ Omnicomm 11333466 A-A. Tiimanni 1, Narva Deniss Petšatkin 
dp@omnicomm-online.com
356 9590
5342 0720
CT/0179/EE1000EE Esthai Trading OÜ 11725775 Roostiku 4, Pärnu Aaro Tuulik 
aarous@yahoo.com
521 0726
AT/0174/EE1000EE Petromaks Spediitori AS* 10179715 Nõlva 9a, Tallinn arvestus@petromaks.com 650 7790
AT/0175/EE1000EE Pilver Transport OÜ 10284004 Vana-Narva mnt 21, Vana-Narva mnt 30, Maardu, Harju maakond Juri Smirnov 
ladu@pilver.ee
660 5820
CT/0178/EE1000EE Packdale Logistic OÜ 10161572 Kulgu 12, Narva Valeri Barinov 
vbarinov@onneratas.ee
356 6555
AT/0180/EE1000EE Freselle Customs Terminal OÜ 12418897 Niidu tee 6, Loo alevik, Harju maakond Jana Zeltser
jana@freselle.ee
630 0917
5553 2008
CT/0181/EE1000EE Janere OÜ 10001584 Põldmäe tee 12, Vatsla küla, Saue vald, Harju maakond Janek Reitalu
janek@janere.ee
607 7761
CT/0184/EE1000EE MGT Baas OÜ 10228402 Tallinna mnt 3, Sillamäe, Ida-Viru maakond Sergei Golubev 
info@mgtbaas.ee
5553 3580
CT/0185/EE1000EE Narva Logistics OÜ 11935337 Kadastiku 23a, Narva, 21004, Ida-Viru maakond Julia Kulikova
julia.kulikova@febparts.ee
5568 1419
CT/0193/EE1000EE Estin Warehousing OÜ 10054540 Kadastiku 39b, Narva Andrei Avdeenko
andrey.avdeenko@redmond-ee.com
Irina Belova
irina.belova@redmond-ee.com
5829 5458


5345 2570
CT/0194/EE1000EE AS Eesti Post 10328799 Pallasti 28, Tallinn Eduard Saul
Eduard.Saul@omniva.ee
Christina Holter
Piret Hein
tolliterminal@omniva.ee
664 2228
505 9085
664 3239
664 3248
CT/0195/EE1000EE OÜ Perfect Home Logistics 12578419 Vana-Narva mnt 20, Maardu, Harju maakond neeme@perfecthome.no 5340 5840
AT/0196/EE1000EE AMV Logistics OÜ 12576975 Sinikivi tee 9, Lehmja küla, Rae vald, Harju maakond Marko Juhansoo
marko@amvl.ee
529 1176
CT/0197/EE1000EE CF&S Estonia AS 10139213 Aasa tee 1, Loo alevik, Jõelähtme vald, Harju maakond Maris Rummel
maris.rummel@cfs.ee
5305 4631
CT/0198/EE1000EE Baltic Tank AS* 10140891 Terminali 2, Kunda, Lääne-Viru maakond Merike Sysinoro
merike.sysinoro@baltictank.fi
5884 8481
CT/0200/EE1000EE ME Group Baltic OÜ* 10077073 Liivalao tn 14, Tallinn Marve Karo
marve@megroup.ee 
Lembi Puksand
lembi@megroup.ee
510 3491
CT/0202/EE1000EE Aspidora AS 10068453 Kopli 103, Tallinn; Kroodi 12, Tallinn Kaido Aettik
k.aettik@blrt.ee
610 2170
525 3091
AT/0205/EE1000EE ABC Tolliabi OÜ 10875828 Kuma tee 1, Rae vald, Harju maakond Hannes Allik
tolliabi@gmail.com
5666 0681
CT/0207/EE1000EE Via 3L AS 10731489 Kalmari tee 10, Karla küla, Lagedi, Rae vald, Harju maakond Tiina Teras
tiina.teras@via3l.ee
5556 2540
CT/0208/EE1000EE Intopex Transit OÜ 12424403 Lao 18, Maardu, 74114 Harju maakond Artur Metsas
am@intopex.ee
502 9859
CT/0209/EE1000EE Euro Broker Service OÜ 12516654 Tiigi 2b, Narva, Ida-Viru maakond Marina Fomitšova
ee.brokerservice@gmail.com
Andrey Feshchenko
leader.ebs@gmail.com
529 4970

5699 5044
 
CT/0213/EE1000EE Westaqua-Invest OÜ 11207974 Kadastiku 33a, Narva, Ida-Viru maakond Deniss Skripljonok
stock.narva@westaqua.eu
Astra Martsens
a.martsens@westaqua.eu
356 0232

5818 3180
AT/0189/EE1000EE AS Rõngu Mahl 10513507 Tehase 4, Rõngu, Tartu maakond Martin Rohtmets
martin.rohtmets@mahl.ee
info@mahl.ee
5559 6246

745 9565
CT/0214/EE1000EE PEAS Logistika OÜ 12543543 Kulgu 14, 20104 Narva, Ida-Viru maakond Pavel Gorohhov 528 4745
CT/0215/EE1000EE Boomerang Distribution OÜ 10996974 Aasa tee 1, Loo alevik, Jõelähtme vald, Harju maakond Irina Jevgraskina
irina@boomerang.ee
668 1307
CT/0217/EE1000EE WWS OÜ 12363819 Kalmistu tee 28a, Tallinn, Harju maakond Raul Rannat
raul@wws.ee
631 1809,
5816 3137
CT/0220/EE1000EE Baltic Oil Service OÜ 12956324 Rae põik 9, Paldiski Mihkel Kapp
mihkel@bos.com.ee
506 2538
CT/0221/EE1000EE Nordnet OÜ 12058696 Betooni 1b, Tallinn Denis Rõžkov
denis.rozkov@nordnet.ee
502 3285
CT/0224/EE1000EE Global Marine Supply OÜ 11152291 Tiigi 14 / Kesk tee 9a, Jüri alevik, Rae vald Michael Semchenko
maik@globalmar.ee
5814 7174


 

10.08.2017