Ajutise ladustamise kohad

Kauba ajutise ladustamise teenuste kohta saate täpsemat informatsiooni ajutise ladustamise koha kontaktisikutelt.

Märkus: * ei oma volitatud kaubasaaja luba transiidil

Loa nr Ettevõtte nimi Registrikood Lao asukoht Kontaktisik / e-post Telefonid
EETSTEE1000EE-2019-CSN54214 Jupiter Plus AS 10052713 Savi 26a, Pärnu;
Lao 13b, Lao 15, Maardu, Harju maakond
Konstantin Medjanski
konstantin@jupiter.ee
503 3573
YT/0004/EE300EE Sivex International OÜ 10208011 Paide mnt 9, Pärnu;
Pärnu mnt 50, Sindi
Aivo Aasa
aivo.aasa@sivex.ee
443 7966
509 6261
EETSTEE1000EE-2018-EOA33006 DHL EXPRESS ESTONIA AS 10451175 Betooni 6, Tallinn Andrei Markov
andrei.markov@dhl.com
680 8504
5680 8504
EETSTEE1000EE-2019-NQE40976 EKLT OÜ* 10036401 Valukoja 22, Tallinn Jelena Vahtra
Jelena.Vahtra@upspartner.ee
666 4771
EETSTEE1000EE-2019-HRN37284 TNT Express Worldwide Eesti AS 10393756 Kesk-Sõjamäe 10a, Tallinn Raul Matsar
raul.matsar@tnt.com
627 1943
EETSTEE1000EE-2019-GXU50689 VIM Agentuur AS 10398363 Kesk-Sõjamäe 10a, Tallinn Aleksander Borovik
alexander.borovik@vim.ee
605 8329
EETSTEE1000EE-2019-MMM53017 Schenker AS 10344947 Kesk-Sõjamäe 10a;
Kanali tee 12a;
Kaabli 13, Tallinn
Jürje Varikmaa
jurje.varikmaa@dbschenker.com
606 0157
EETSTEE1000EE-2019-BTF54638 Cargo Handling AS 10097851 Kesk-Sõjamäe 10a, Tallinn viljar@ch.ee 605 8644
EETSTEE1000EE-2019-IPS49184 Vipodeklarant OÜ 10045630 Kauba 4/Gaasi 1, Kohtla-Järve Natalja Starodubtseva
info@vipodeklarant.ee
337 3533
511 9538
EETSTEE1000EE-2019-WUT51182 Narva Auto AS 10128184 Tiimani 3, Narva Nikolai Burdakov
autonrv@estpak.ee
357 3300
501 8607
EETSTEE1000EE-2019-REI43559 Vigolin AS 10065704 Vana-Narva mnt 30a, 30b, 30/4, Maardu, Harju maakond terminal@vigolin.com
tlk1@vigolin.com
622 0311
EETSTEE1000EE-2019-PSG53320 Logistika Pluss OÜ 10364192 Punane 73, Tallinn;
Välja tee 1, Jõelähtme vald, Harju maakond
info@logistikapluss.ee 622 4609
EETSTEE1000EE-2019-UYK51164 World Micro Freight OÜ 10662096 Veski 6, Sillamäe, Ida-Viru maakond Pavel Nevzorov
paul@wmf.ee
392 9088
EETSTEE1000EE-2019-EUO45115 Estonia Logistics OÜ 10588558 Karja 8, Tapa, Lääne-Viru maakond Tiia Tombak
tiia@rrk.ee
512 4727
EETSTEE1000EE-2018-JIF3 AS EstRefTransService 10240892 Kungla 56, Võru tn 8, Petseri 38a Valga Meelis Suursoo
terminal@erts.ee
766 8073
YH/0120/EE1000EE Sivex International AS 10208011 Napi küla, Setomaa vald, Võru maakond Aivo Aasa
aivo.aasa@sivex.ee
509 6261
EETSTEE1000EE-2019-KPU37620 Aspidora AS 10068453 Kopli 103, Tallinn;
Kiltri 12, Maardu
Ahto Altjõe
ahto.altjoe@blrt.ee
505 7257
YH/0123/EE1000EE Abovo OÜ 10129485 Riia mnt 54b, Viljandi Ain Luukas
ain@angus.ee
525 1200
Ilme Suviste
ilme@angus.ee
EETSTEE1000EE-2018-ENO30465 Dekoil OÜ 10069369 Kopli 103b, Tallinn anneli@dekoil.ee 610 2713
EETSTEE1000EE-2019-KGE53103 DSV Estonia AS 10342368 Pärnu mnt 535, Saku vald, Harju maakond info@ee.dsv.com 659 9900
EETSTEE1000EE-2019-AJD53813 Palsteve OÜ 10477996 Peetri 11, Majaka tee 2, 2b, Paldiski, Harju maakond zoja@portofpaldiski.ee 651 1044
EETSTEE1000EE-2019-HVE36550 NBI Ekspeditsiooni AS 10057030 Akadeemia tee 45, Tallinn tlember@nbi.ee 665 2933
EETSTEE1000EE-2018-VTB26318 Alexela Terminal AS 10392389 Rae põik 6, Paldiski, Harju maakond Aivo.Pruul@alexelaterminal.ee 679 0991
515 1761
EETSTEE1000EE-2019-XMY44882 Estma Terminaali OÜ 10327860 Paemurru tee 6, Maardu, Harju maakond juhataja@estmaterminal.ee 504 4437
EETSTEE1000EE-2018-XMY33130 Milstrand AS 10047899 Randvere tee 5, Haabneeme, Viimsi vald, Harju maakond heino@milstrand.ee 605 5950
523 1183
EETSTEE1000EE-2019-EAG42059 Autolink PDI Services OÜ 10948496 Rae põik 20, Paldiski, Harju maakond kristjan.reigo@autolink.ee 679 1520
511 1327
EETSTEE1000EE-2019-ZJA46631 Itella Estonia OÜ 10891224 Loomäe tee 13, Lehmja küla, Rae vald, Harju maakond kalle.linnumae@itella.com 5330 3186
EETSTEE1000EE-2019-DTU51918 Contimer OÜ 10002879 Suur-Sõjamäe põik 11, Tallinn;
Vana-Narva mnt 20, Maardu, Harju maakond
Olga Morris
olga.morris@contimer.com
605 0555
EETSTEE1000EE-2019-WWE53284 Sie & KO OÜ 10113142 Kallasmaa 1a, Maardu, Harju maakond sie@sie.ee 638 1658
EETSTEE1000EE-2019-CDV53434 Renewo OÜ 10066322 Türi 7, Tallinn info@renewo.ee 651 5529
EETSTEE1000EE-2018-APK31204 Tartu Terminaal AS 10171518 Kärkna, Tartu vald, Tartu maakond Väino Vall
vaino.vall@tterm.ee
vaino.vall@terminaloil.ee
749 7146
506 1631
EETSTEE1000EE-2019-IXM54602 Eesti Post AS 10328799 Rukki tee 7, Rae vald, Harju maakond Tatjana Žarinova
tatjana.zarinova@omniva.ee
514 1020
EETSTEE1000EE-2019-ABQ53274 Eolane Tallinn AS 10092440 Peterburi tee 49b, Tallinn jekaterina.tsilius@eolane.com 684 9044
EETSTEE1000EE-2019-VSV54095 Heison SA AS 10303635 Saha-Loo tee 3, Maardu, Harju maakond smirnov@heison.ee 634 9703
EETSTEE1000EE-2018-YYN32201 Kroodi Terminal AS 10743363 Üleoru 1, Maardu, Harju maakond info@kroodi.ee 600 5043
EETSTEE1000EE-2019-KEY34958 NCC & PO AS 10041968 Lao 14, 14/1, 19, Maardu, Harju maakond peep@nccpo.ee 621 5840
EETSTEE1000EE-2019-FCJ40900 Antari Trade OÜ 10714344 Vana-Narva mnt 24e, Maardu, Harju maakond Vladimir Smirnov
vladimir@antari.ee
info@antari.ee
622 0420
622 0416
EETSTEE1000EE-2019-EUO45115 Estonia Logistics OÜ 10588558 Liivalao tn 11, Tallinn vadi@rrk.ee 666 3120
529 3606
EETSTEE1000EE-2019-YYC40861 TARDEK OÜ 10238375 Paemurru 8, Maardu, Harju maakond Tarmo Pajuri
tarmo@tardek.com
5647 0751
EETSTEE1000EE-2018-FUW34556 Petroil PVTK OÜ 10905400 Kroodi 4, Lao 19, Maardu, Harju maakond info@petroil.ee
aleksei@petroil.ee
600 6220
EETSTEE1000EE-2019-FAC36413 Maardu Terminal AS 10725537 Lao 29, Maardu, Harju maakond
Nõlva 13, Tallinn
info@maarduterminal.ee 609 6024
EETSTEE1000EE-2019-FBD53899 Miramis OÜ 10042844 Suur-Sõjamäe 13, Tallinn Alina Demenštein
alina@miramis.ee
601 6529
513 8300
EETSTEE1000EE-2019-BXW48751 Abemi Laoteenused OÜ 11078057 Paemurru 6a, Maardu, Harju maakond kaido@abemi.ee 637 9481
EETSTEE1000EE-2019-DKJ49326 Collade OÜ 10212884 Luhamaa Terminal, Lütä küla, Setomaa vald, Võru maakond;
Koidula küla, Setomaa vald, Põlva maakond
Ülar Sarapuu
collade.ylar@mail.ee
523 1831
EETSTEE1000EE-2018-OGM30872 Liwathon E.O.S. AS 10715645 Vana-Narva mnt 27a,
Peterburi tee 105, Maardu, Harju maakond
Juri Frischer
juri.frischer@liwathoneos.com
5850 1232
EETSTEE1000EE-2019-AVF54594 Granel OÜ 10632008 L. Tolstoi 9, Sillamäe, Ida-Viru maakond Anton Petrenko
a.petrenko@techexportgroup.com
5862 8340
392 9950
EETSTEE1000EE-2019-FRJ51000 Alekon Cargo OÜ 11436114 Saha-Loo tee 5b, Maardu, Harju maakond aleksei.shuba@alekon.ee
tl@alekon.ee
638 8997
EETSTEE1000EE-2019-BQT53999 Hromium OÜ 10067382 Lao 21, Maardu, Harju maakond Vladimir Lobeiko
info@hromium.ee
vladimir@prospere.ee
600 3619
5556 5115
EETSTEE1000EE-2018-SML34320 AR Agentuuri AS 10218697 Suur-Sõjamäe 33a, Tallinn Margus Iskül
margus@ar.ee
651 7030
EETSTEE1000EE-2019-FHL36884 Avektra OÜ 10656492 Punane 72a, Tallinn oleg@avektra.ee 515 1291
EETSTEE1000EE-2019-CZB50666 Ospentos International OÜ 11306955 Kesk-Sõjamäe 10a, Tallinn Haiti Arendi
info@ospentos.com
668 1540
EETSTEE1000EE-2019-INR53390 4U Logistics OÜ 11518177 Jaama 2a, Rakvere; Linnase 6, Aluvere, Sõmeru vald, Lääne-Viru maakond;
Tähe 106a, Tartu
Andreas Parts
andreas@4ul.ee
325 5393
Siim Paabo
siim@4ul.ee
737 1411
EETSTEE1000EE-2019-VPX43910 Woodyscovery OÜ 10683615 Sarapiku 19/21, Maardu, Harju maakond Konstantin Esolainen
konstantin@woodyscovery.ee
523 4094
Jelena Merkulova
jelena@woodyscovery.ee
615 0275
5341 5234
EETSTEE1000EE-2019-NZN52093 Alpi Eesti OÜ 11242290 Loomäe tee 8/Kütte 13, Lehmja küla, Rae vald, Harju maakond tea@alpieesti.ee 640 7050
EETSTEE1000EE-2019-WNO53659 Pilver Transport OÜ 10284004 Vana-Narva mnt 21, 30, Maardu, Harju maakond Juri Smirnov
ladu@pilver.ee
660 5820
EETSTEE1000EE-2019-DPA51455 PDL Logistic OÜ 10161572 Kulgu 12, Narva Valeri Barinov
valeri.barinov@pdl.ee
356 6555
EETSTEE1000EE-2019-AGW52606 Freselle Customs & Logistics OÜ 12418897 Niidu tee 6, Loo alevik, Harju maakond;
Aasa tee 1, Jõelähtme vald, Harju maakond
Erki Lastik
erki@gtsexpress.eu
517 3734
EETSTEE1000EE-2018-UDC24662 Janere OÜ 10001584 Põldmäe tee 12, Vatsla küla, Saue vald, Harju maakond Janek Reitalu
janek@janere.ee
607 7761
EETSTEE1000EE-2019-IHU54448 MGT Baas OÜ 10228402 Tallinna mnt 3, Sillamäe, Ida-Viru maakond Sergei Golubev
info@mgtbaas.ee
5553 3580
EETSTEE1000EE-2019-DJI56885 Febest Europe Distribution OÜ 12368952 Kadastiku 23a, Narva, Ida-Viru maakond Julia Kulikova
julia.kulikova@febest.eu
5568 1419
EETSTEE1000EE-2019-YZP42915 Estin Warehousing OÜ 10054540 Kadastiku 39b, Narva Andrei Avdeenko avdeenko.a@redmond.company 5829 5458
Irina Belova
belova.i@redmond.company
5345 2570
EETSTEE1000EE-2019-INC54617 Eesti Post AS 10328799 Aasa tee 3, Jõelähtme vald Maige Peterson
maige.peterson@post11.com
516 9843
EETSTEE1000EE-2019-OID44641 AMV Logistics OÜ 12576975 Sinikivi tee 9, Lehmja küla, Rae vald, Harju maakond Marko Juhansoo
marko@amvl.ee
529 1176
EETSTEE1000EE-2019-JVX53197 CF&S Estonia AS 10139213 Aasa tee 1, Loo alevik, Jõelähtme vald, Harju maakond Debby Roi
debby.roi@cfs.ee
5305 4631
EETSTEE1000EE-2019-WVM48731 ABC Tolliabi OÜ 10875828 Kuma tee 1, Rae vald, Harju maakond Hannes Allik
tolliabi@gmail.com
5666 0681
EETSTEE1000EE-2019-RQD53041 Via 3L OÜ 10731489 Kalmari tee 10, Karla küla, Lagedi, Rae vald, Harju maakond Natalia Ossep
natalia.ossep@via3l.ee
680 2341
505 4499
EETSTEE1000EE-2019-FNQ43229 Intopex Transit OÜ 12424403 Lao 18, Maardu, Harju maakond Artur Metsas
am@intopex.ee
502 9859
EETSTEE1000EE-2019-QBV53887 Euro Broker Service OÜ 12516654 Tiigi 2b, Narva,
Ida-Viru maakond
Marina Fomitšova
ee.brokerservice@gmail.com
529 4970
Andrey Feshchenko
leader.ebs@gmail.com
5699 5044
EETSTEE1000EE-2019-GYS54255 Westaqua-Invest OÜ 11207974 Kadastiku 33a, Narva, Ida-Viru maakond Deniss Skripljonok
stock.narva@westaqua.eu
356 0232
Astra Martsens
a.martsens@westaqua.eu
5818 3180
EETSTEE1000EE-2019-OZC45459 PEAS Logistika OÜ 12543543 Kulgu 14, 20104 Narva, Ida-Viru maakond Pavel Gorohhov 528 4745
EETSTEE1000EE-2019-CDE41869 Baltic Oil Service OÜ 12956324 Rae põik 9, Paldiski Irene Karjus
arved@bos.com.ee
5663 5743
EETSTEE1000EE-2019-JJT53726 Nordnet OÜ 12058696 Betooni 1b, Tallinn Denis Rõžkov
denis.rozkov@nordnet.ee
502 3285
EETSTEE1000EE-2019-MGO44899 Esteve AS 14253182 Koka-Kõrtsu tee 3, Paldiski Reigo Aavik
reigo.aavik@esteve.ee
674 1741
EETSTEE1000EE-2019-XIS43504 NTK BALT OÜ 10516851 Kulgu 22, 20109 Narva, Ida-Viru maakond Igor Kolu
toll@ekslog.ee
5664 2332
EETSTEE1000EE-2018-JPJ33538 DHL LOGISTICS ESTONIA OÜ 14532924 Betooni 6/1, Tallinn, Harju maakond Andrei Majakov
Andrei.Majakov@dhl.com
680 8489
5680 8489
EETSTEE1000EE-2019-DRA55427 HOLSHIP ESTONIA AS 12835796 Kesk-Sõjamäe tee 10a, Tallinn Aleksandr Blohhin
ab@holship.com
5883 0322
EETSTEE1000EE-2019-BOI55750 KARIA OÜ 10077200 Kesk tee 15, Jüri, Harju maakond;
Kesk tee 16a, Jüri, Harju maakond
Aimar Allikalt
aimar@karia.ee
514 2609


 

08.08.2019