Sa oled siin

Tulumaksusoodustusega nimekirjas olevale ühingule

Deklaratsioonide vormid
 

INF-deklaratsioonid


Vorm INF 9 (kingituste, annetuste ja muude tulude kasutamise deklaratsioon) esitatakse Maksu- ja Tolliametile kalendriaastale järgneva aasta 1. juuliks. Kui ühing kanti nimekirja 1. juulist, esitatakse vorm INF 9 kalendriaastal nimekirjas oldud aja eest (1. juuli – 31. detsember). Deklaratsioon esitatakse ka juhul, kui kalendriaastal ei ole kingitusi ja annetusi või muid tulusid saadud ega kulutusi tehtud.

Vorm INF 4 (saadud kingituste ja annetuste deklaratsioon) esitatakse Maksu- ja Tolliametile kalendriaastale järgneva aasta 1. veebruariks. Deklaratsiooni esitab mittetulundusühing, sihtasutus või usuline ühendus (soovitav) kalendriaastal füüsilistelt isikutelt, juriidilistelt isikutelt ning mitteresidentidelt, kellel on Eestis püsiv tegevuskoht, saadud kingitused ja annetused. Deklaratsiooni esitama ei pea, kui kingitusi ja annetusi saadud ei ole.

Juhime tähelepanu, et Maksu- ja Tolliametil on kohustus kustutada nimekirjast ühing, kes on vähemalt kolm korda järjest jätnud esitamata aruande või deklaratsiooni õigusaktides ettenähtud tähtajal või korras või kes on vähemalt kolm korda järjest hilinenud maksusumma tasumisega (TuMS § 11 lõige 71).

Vaadake lisaks:

Kõik INF-deklaratsioonid »

 

Tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute, sihtasutuste ja usuliste ühenduste nimekiri
 

 
 
01.10.2021