Sa oled siin

Koolitused

Maksu- ja Tolliameti koolitused
   Toimunud veebiseminarid »
   Veebiseminaride videomaterjal »
Maksu- ja Tolliameti videokoolitused »
Euroopa Komisjoni e-koolitused »
 

Maksu- ja Tolliameti koolitused


Korraldame maksumaksjatele tasuta koolitusi. Sobiva koolituse leiate allolevast koolituste kalendrist.

Koolitusel osalemine toimub ainult elektroonse registreerimise alusel. Koolitusele registreerimiseks valige koolituste kalendrist teid huvitav koolitus ning vajutage rea lõpus nupule „Registreerun". Seejärel täitke registreerimisvorm.

Kui koolituse kohad on täis, siis soovitame vaadata vabade kohtade saadavust enne koolituse toimumist uuesti, kuna mõned registreerunud võivad vahetult enne koolitust osalemisest loobuda.

Õppematerjali leiate hiljemalt üks päev enne koolituse toimumist samalt lehelt. Kuna koolitusel õppematerjale paberil ei jagata, siis palume need eelnevalt välja printida ja koolitusele kaasa võtta. Õppematerjal on veebis kättesaadav veel kuu aja jooksul pärast koolituse toimumist.


Veebiseminarid


Veebiseminari on teil võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal teile sobivas kohas. Koolituse jälgimiseks on vaja arvutit, internetiühendust ja mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.

 

Toimunud veebiseminarid »

 

Toimumisaeg Teema Materjal Asukoht Keel Lektor Vabu kohti
13.10.2021 kl 10.00–12.00 E-kaubanduse ja teenuste erikordade (OSS ja IOSS) kasutajaks registreerimine ja deklareerimine
Zoom
Veebikeskkond Zoom
eesti
A.Ulmre, T.Epro
Koolitus on toimunud

 

21.05.2021