Kohalike omavalitsuste kontaktandmed maamaksuteadetel

Omavalitsusüksuse nimi Eesnimi Perekonnanimi E-posti aadress Telefon
Alutaguse Vallavalitsus Sirje Allikmaa sirje.allikmaa@alutagusevald.ee 336 6909
Anija Vallavalitsus Mait Paasik mait.paasik@anija.ee 619 9021
Antsla Vallavalitsus Ester Hommik ester@antsla.ee 554 0530
Elva Vallavalitsus Daisy Sild daisy.sild@elva.ee 730 9896
Haapsalu Linnavalitsus Marju Kohtring marju.kohtring@haapsalulv.ee 472 5322
Haljala Vallavalitsus Marju Kirsipu marju.kirsipu@haljala.ee 327 8220
Harku Vallavalitsus Anna Grete Kompus AnnaGrete.Kompus@harku.ee 600 3847
Hiiumaa Vallavalitsus Mai Julge mai.julge@hiiumaa.ee 463 6845
Häädemeeste Vallavalitsus Birjo Piiroja birjo.piiroja@haademeeste.ee 444 8884
Jõelähtme Vallavalitsus Gerli Kelk gerli@joelahtme.ee 605 4879
Jõgeva Vallavalitsus Priit Kalme priit.kalme@jogeva.ee 776 2448
Jõhvi Vallavalitsus Serli Murik serli.murik@johvi.ee 336 3752
Järva Vallavalitsus maakorralduse peaspetsialist   mati.tatrik@jarva.ee 510 9734
Kadrina Vallavalitsus Ülle Visnapuu ulle.visnapuu@kadrina.ee 528 9402
Kambja Vallavalitsus Marge Einola marge@ylenurme.ee 750 2605
Kanepi Vallavalitsus Kadri Kaska kadri@kanepi.ee 797 6315
Kastre Vallavalitsus Kati Kala kati.kala@kastre.ee 744 6521
Kehtna Vallavalitsus Ene Sulg ene.sulg@kehtna.ee 5875 7032
Keila Linnavalitsus Sven Andrejev sven.andrejev@keila.ee 679 0715
Kihnu Vallavalitsus Kaido Selberg kaido.selberg@kihnu.ee 5912 5115
Kiili Vallavalitsus Benno Johanson benno.johanson@kiilivald.ee 679 0264
Kohila Vallavalitsus Anne Laas anne.laas@kohila.ee 489 4768
Kohtla-Järve Linnavalitsus Olga Ivanova olga.ivanova@kjlv.ee 337 8578
Kose Vallavalitsus Siiri Kiiver siiri@kose.ee 633 9320
Kuusalu Vallavalitsus Kairi Rohtmets kairi.rohtmets@kuusalu.ee 606 6385
5813 1209
Loksa Linnavalitsus Karin Ilves karin.ilves@loksa.ee 5304 8333
Luunja Vallavalitsus Teivi Leis teivi@luunja.ee 741 7323
Lääne-Harju Vallavalitsus Kairi Tiitsmann kairi.tiitsmann@laaneharju.ee 677 6921
Lääne-Nigula Vallavalitsus Marika Meister marika.meister@laanenigula.ee 472 4354
Lääneranna Vallavalitsus Mihkel Kalmaru mihkel.kalmaru@laaneranna.ee 447 3745
Lüganuse Vallavalitsus Tatjana Pääro tatjana.paaro@lyganuse.ee 332 1341
Maardu Linnavalitsus Marika Antson maksuinspektor@maardu.ee 606 0713
Muhu Vallavalitsus Tambet Tamm maa@muhu.ee 453 0680
Mulgi Vallavalitsus Tiia Kukk tiia.kukk@mulgivald.ee 5343 2880
Mustvee Vallavalitsus Pille Lapin pille.lapin@mustvee.ee 506 8432
Märjamaa Vallavalitsus Triinu Lepa triinu.lepa@marjamaa.ee 5388 8146
Narva Linnavalitsus Virve Torpan virve.torpan@narva.ee 359 9170
Narva-Jõesuu Linnavalitsus Tatjana Hütt tatjana.hutt@narva-joesuu.ee 359 9598
Nõo Vallavalitsus Piret Retter piret@nvv.ee 745 5434
Otepää Vallavalitsus Vello Vou vello.vou@otepaa.ee 766 4822
Paide Linnavalitsus Maarika Heinaste maarika.heinaste@paide.ee 383 8637
Peipsiääre Vallavalitsus Peipsiääre vald   vald@peipsivald.ee 730 2370
Põhja-Pärnumaa Vallavalitsus Anne Kangert vald@pparnumaa.ee 443 0340
Põhja-Sakala Vallavalitsus Marion Kütt marion.kytt@pohja-sakala.ee 5566 0160
Põltsamaa Vallavalitsus Kätlin Põdra katlin.podra@poltsamaa.ee 5197 6577
Põlva Vallavalitsus Tiivi Parts tiivi.parts@polva.ee 520 1969
Pärnu Linnavalitsus Annika Kullerkan annika.kullerkan@parnu.ee 444 8369
Raasiku Vallavalitsus Raasiku Vallavalitsus   raasiku.vald@raasiku.ee 607 0348
Rae Vallavalitsus Silja Angerjas silja.angerjas@rae.ee 605 6788
Rakvere Linnavalitsus Inge Kuhi inge.kuhi@rakvere.ee 324 0312
Rakvere Vallavalitsus Jaan Kangur jaan.kangur@rakverevald.ee 322 1025
Rapla Vallavalitsus Sirje Salu sirje.salu@rapla.ee 5919 7970
Ruhnu Vallavalitsus Margus Pikkor margus.pikkor@torivald.ee 581 6766
Rõuge Vallavalitsus Heidi Normann maaspetsialist@rauge.ee 5330 0711
Räpina Vallavalitsus Miia Kasearu miia@rapina.ee 799 9510
506 3276
Saarde Vallavalitsus Martti Rooden martti.rooden@saarde.ee 449 0139
Saaremaa Vallavalitsus Pille Pukk pille.pukk@saaremaavald.ee  452 5085
5557 1675
Saku Vallavalitsus Maie Lipso maie.lipso@sakuvald.ee 671 2423
Saue Vallavalitsus Aime Renser aime.renser@sauevald.ee 5341 4028
Setomaa Vallavalitsus Erika Joonas erika.joonas@setomaa.ee 5745 0133
Sillamäe Linnavalitsus Natalja Tšistjakova tsistjakova@sillamae.ee 392 5746
Tallinna Linnakantselei Tallinna Linnavaraamet   linnavaraamet@tallinnlv.ee 640 4454
Tapa Vallavalitsus Linda Kelu-Toome linda.kelu@tapa.ee 322 9672
Tartu Linnavalitsus Riho Sulp riho.sulp@tartu.ee 736 1257
Tartu Vallavalitsus Tõnis Tõnissoo tonis.tonissoo@tartuvald.ee 520 7723
Toila Vallavalitsus Hannes Kohtring hannes.kohtring@toila.ee 336 9546
Tori Vallavalitsus Margus Pikkor margus.pikkor@torivald.ee 5816 7666
Tõrva Vallavalitsus Arvo Kargu arvo.kargu@torva.ee 766 8454
Türi Vallavalitsus Ülle Surva ylle.surva@tyri.ee 5340 6933
Valga Vallavalitsus Mario Pinka mario.pinka@valga.ee 766 9950
Viimsi Vallavalitsus Stella Laur Stella.Laur@viimsivv.ee 602 8816
Viljandi Linnavalitsus Ilme Kurro ilme.kurro@viljandi.ee 435 4753
525 8720
Viljandi Vallavalitsus Väino Paas vaino.paas@viljandivald.ee 435 0135
Vinni Vallavalitsus Irina Kuhlbach irina@vinnivald.ee 325 8668
Viru-Nigula Vallavalitsus Marit Laast marit.laast@viru-nigula.ee 322 9631
Vormsi Vallavalitsus Valvi Sarapuu vv@vormsi.ee 5307 3269
Võru Linnavalitsus Sirli Kokk sirli.kokk@voru.ee 785 0937
Võru Vallavalitsus Alar Veibri alar.veibri@voruvald.ee 782 2716
Väike-Maarja Vallavalitsus Diana Seepter diana.seepter@v-maarja.ee 329 5755
12.02.2021