Tolliterminalid

Kauba ajutise ladustamise teenuste kohta saate täpsemat informatsiooni tolliterminali kontaktisikutelt.

Märkus: * ei oma volitatud kaubasaaja luba transiidil

Loa nr Ettevõtte nimi Registrikood Lao asukoht Kontaktisik / e-post Telefonid
YT/0003/EE300EE Jupiter Plus AS 10052713 Savi 26, Pärnu tsilius@jupiter.ee 606 6473
5635 8906
YT/0004/EE300EE Sivex International AS 10208011 Paide mnt 9, Pärnu;
Pärnu mnt 50, Sindi
Aivo Aasa
aivo.aasa@sivex.ee
443 7966
509 6261
YT/0005/EE300EE Mediato AS 10308992 Mäekalda 2, Türi, Harju maakond Aivar Kägo
aivar.kago@mediato.ee
384 8550
YT/0006/EE100EE DHL Estonia AS 10451175 Betooni 6, Tallinn Andrei Markov 
andrei.markov@dhl.com
680 8504 5680 8504
YT/0007/EE100EE EKLT  OÜ* 10036401 Valukoja 22, Tallinn Jelena Vahtra 
Jelena.Vahtra@upspartner.ee
605 8771
YT/0008/EE100EE TNT Express Worldwide Eesti AS 10393756 Kesk-Sõjamäe 10a, Tallinn Raul Matsar 
raul.matsar@tnt.com
627 1943
YT/0009/EE100EE VIM Agentuur AS 10398363 Kesk-Sõjamäe 10a, Tallinn Aleksander Borovik
alexander.borovik@vim.ee
605 8329
YT/0010/EE100EE Schenker AS 10344947 Kesk-Sõjamäe 10a;
Kanali tee 12a;
Kaabli 13, Tallinn
Jürje Varikmaa 
jurje.varikmaa@dbschenker.com
606 0157
YT/0011/EE100EE Cargo Handling AS 10097851 Kesk-Sõjamäe 10a, Tallinn viljar@ch.ee 605 8644
YT/0018/EE500EE Vipodeklarant OÜ 10045630 Kauba 4/Gaasi 1, Kohtla-Järve Natalja Starodubtseva 
info@vipodeklarant.ee
337 3533
511 9538
YT/0019/EE500EE Narva Auto AS 10128184 Tiimani 3, Narva Nikolai Burdakov 
autonrv@estpak.ee
357 3300
501 8607
YT/0022/EE100EE Vigolin AS 10065704 Vana-Narva mnt 30a, 30b, 30/4, Maardu, Harju maakond terminal@vigolin.com 634 8553
YT/0025/EE100EE Logistika Pluss OÜ 10364192 Punane 73, Tallinn; 
Välja tee 1, Jõelähtme vald, Harju maakond
info@logistikapluss.ee 622 4609
YT/0027/EE500EE World Micro Freight OÜ 10662096 Veski 6, Sillamäe, 
Ida-Viru maakond
Pavel Nevzorov 
paul@wmf.ee
392 9088
YT/0029/EE500EE Estonia Logistics OÜ 10588558 Karja 8, Tapa, 
Lääne-Viru maakond
Tiia Tombak 
tiia@rrk.ee
512 4727
YT/0031/EE800EE Erts Valga Vaba Terminaal AS 10244358 Kungla 56, Valga Karmen Vilem 
vvt@erts.ee, tolliladu@erts.ee
766 8071
766 8070
YT/0038/EE800EE Sivex International AS 10208011 Napi küla, Misso vald, Võru maakond Tea Kund
Peet Ree 
reepeet@hot.ee
786 6395
520 2839
YT/0039/EE100EE Aspidora AS 10068453 Kopli 103, Tallinn; 
Kiltri 12, Maardu
Kaido Aettik 
k.aettik@blrt.ee
610 2170
525 3091
YT/0042/EE800EE Abovo OÜ 10129485 Riia mnt 54b, Viljandi Ain Luukas 
abovo3@hot.ee
525 1200
YT/0048/EE100EE Dekoil OÜ 10069369 Kopli 103b, Tallinn anneli@dekoil.ee 610 2713
YT/0060/EE100EE Paljassaare Tolliladu OÜ 10618209 Paljassaare tee 43g, Tallinn Anna Šimko 
anna@ptl.ee
654 9160 5553 4211
YT/0064/EE100EE DSV Transport AS 10342368 Pärnu mnt 535, Saku vald, Harju maakond info@ee.dsv.com 659 9900
YT/0068/EE100EE Palsteve OÜ 10477996 Peetri 11, Majaka tee 2, 2b, Paldiski, Harju maakond zoja@portofpaldiski.ee 651 1044
YT/0069/EE100EE Esteve Terminal AS 10312864 Rae põik 10, Paldiski, Harju maakond esteve@esteve.ee 674 1741
YT/0070/EE100EE NBI Ekspeditsiooni AS 10057030 Akadeemia tee 45, Tallinn tlember@nbi.ee 665 2933
YT/0071/EE100EE Alexela Terminal AS 10392389 Rae põik 6, Paldiski, Harju maakond Aivo.Pruul@alexelaterminal.ee 679 0991
515 1761
YT/0075/EE100EE Estma Terminaali OÜ 10327860 Paemurru tee 6, Maardu, Harju maakond juhataja@estmaterminal.ee 504 4437
YT/0077/EE100EE Milstrand AS 10047899 Randvere tee 5, Haabneeme, Viimsi vald, Harju maakond heino@milstrand.ee 605 5950
523 1183
YT/0078/EE100EE Autolink PDI Services OÜ 10948496 Rae põik 20, Paldiski, Harju maakond kristjan.reigo@autolink.ee 679 1520
511 1327
YT/0080/EE100EE Itella Estonia OÜ 10891224 Loomäe tee 13, Lehmja küla, Rae vald, Harju maakond kalle.linnumae@itella.com 5330 3186
YT/0085/EE100EE Contimer OÜ 10002879 Suur-Sõjamäe põik 11, Tallinn; 
Vana-Narva mnt 20, Maardu, Harju maakond
Katja.Naeris@contimer.com 605 0556
YT/0086/EE100EE Sie & KO OÜ 10113142 Kallasmaa 1a, Maardu, Harju maakond sie@sie.ee 638 1658
YT/0088/EE100EE Renewo AS 10066322 Türi 7, Tallinn info@renewo.ee 651 5529
YT/0089/EE800EE Tartu Terminaal AS 10171518 Kärkna, Tartu vald, Tartu maakond Väino Vall
vaino.vall@tterm.ee
vaino.vall@terminaloil.ee
749 7146
506 1631
YT/0090/EE100EE Eesti Post AS 10328799 Pallasti 28, Tallinn Eduard Saul
Eduard.Saul@omniva.ee
664 2228
505 9085
YT/0091/EE100EE Eolane Tallinn AS 10092440 Peterburi tee 66/68/70, Tallinn martin.peips@eolane.com 684 9030
YT/0096/EE100EE Heison SA AS 10303635 Saha-Loo tee 3, Maardu, Harju maakond smirnov@heison.ee 634 9703
YT/0098/EE100EE Kroodi Terminal AS 10743363 Üleoru 1, Maardu, Harju maakond info@kroodi.ee 600 5043
YT/0099/EE100EE NCC & PO AS 10041968 Lao 14, 14/1, 19, Maardu, Harju maakond peep@nccpo.ee 621 5840
YT/0100/EE100EE Antari Trade OÜ 10714344 Vana-Narva mnt 24e, Maardu, Harju maakond vladimir@antari.ee 622 0416
YT/0102/EE100EE Estonia Logistics OÜ 10588558 Liivalao tn 11, Tallinn vadi@rrk.ee 666 3120
529 3606
YT/0103/EE100EE TARDEK OÜ 10238375 Paemurru 8, Maardu, Harju maakond Tarmo Pajuri
tarmo@tardek.com
5647 0751
YT/0105/EE100EE Petroil PVTK OÜ 10905400 Kroodi 4,  Lao 19, Maardu, Harju maakond petroil@hot.ee 600 6220
YT/0106/EE100EE Maardu Terminal AS 10725537 Lao 29, Maardu, Harju maakond
Nõlva 13, Tallinn
info@maarduterminal.ee 609 6024
YT/0111/EE100EE Miramis OÜ 10042844 Suur-Sõjamäe 13, Tallinn Alina Demenštein 
alina@miramis.ee
601 6529
513 8300
YT/0114/EE100EE Abemi Laoteenused OÜ 11078057 Paemurru 6a, Maardu, Harju maakond kaido@abemi.ee 637 9481
YT/0120/EE800EE Collade OÜ 10212884 Lütä küla, Misso vald, Võru maakond Ülar Sarapuu 
collade.ylar@mail.ee
523 1831
YT/0123/EE1000EE Vopak E.O.S. AS 10715645 Vana-Narva mnt 27a,
Peterburi tee 105, Maardu, Harju maakond
Juri Frischer
juri.frischer@vopakeos.com
5850 1232
YT/0124/EE5000EE Granel OÜ 10632008 L. Tolstoi 9, Sillamäe, Ida-Viru maakond Anna Sidorova 
anna@granel.ee
502 0381
392 4335
YT/0127/EE1000EE Storage Express OÜ* 10983943 Kroodi 3a, Maardu, Harju maakond olev@olaret.ee 600 3647
YT/0128/EE1000EE Jupiter Plus AS 10052713 Lao 12a, 13b, 15,
Vana-Narva mnt 20, Maardu, Harju maakond
tsilius@jupiter.ee 606 6473
5635 8906
YT/0135/EE1000EE Alekon Cargo OÜ 11436114 Saha-Loo tee 5b, Maardu, Harju maakond aleksei.shuba@alekon.ee
tl@alekon.ee
638 8997
YT/0136/EE1000EE Hromium OÜ 10067382 Lao 21, Maardu, Harju maakond svetlana.tiganik@hromium.ee 608 0495
5818 8755
YT/0138/EE1000EE AR Agentuuri AS 10218697 Suur-Sõjamäe 33a, Tallinn Margus Iskül 
margus@ar.ee
651 7030
YT/0139/EE1000EE Avektra OÜ 10656492 Punane 72a, Tallinn oleg@avektra.ee 515 1291
YT/0140/EE1000EE Ospentos International OÜ 11306955 Kesk-Sõjamäe 10a, Tallinn Haiti Arendi
info@ospentos.com
668 1540
YT/0142/EE5000EE 4U Logistics OÜ 11518177 Jaama 2a, Rakvere; Linnase 6, Aluvere, Sõmeru vald, Lääne-Viru maakond;
Tähe 106a, Tartu
Andreas Parts 
andreas@4ul.ee


Siim Paabo
siim@4ul.ee
325 5393



737 1411
YT/0143/EE1000EE Hoolduse Maailm OÜ 10982228 Põhjaranna tee 16, Maardu, Harju maakond Irina Bušujeva 
holdus28@holdus.ee
601 0819
YT/0144/EE1000EE Woodyscovery OÜ 10683615 Sarapiku 19/21, Maardu, Harju maakond Aleksander Evlanov 
evlanov@woodyscovery.ee
615 0272
524 5240
YT/0147/EE1000EE Ericsson Eesti AS 10005211 Peterburi tee 67a, Tallinn Anu Reintamm 
anu.reintamm@ericsson.ee
606 5356
YT/0151/EE1000EE Alpi Eesti OÜ 11242290 Loomäe tee 8/Kütte 13, Lehmja küla, Rae vald, Harju maakond tea@alpieesti.ee 640 7050
YT/0155/EE1000EE Petromaks Spediitori AS* 10179715 Nõlva 9a, Tallinn arvestus@petromaks.ee 650 7790
YT/0157/EE1000EE Pilver Transport OÜ 10284004 Vana-Narva mnt 21, 30, Maardu, Harju maakond Juri Smirnov 
ladu@pilver.ee
660 5820
YT/0158/EE1000EE Keila TERKO Laomajanduse OÜ 10281135 Linnamäe 6, Keila; 
Vana-Narva mnt 24, Maardu, Harju maakond
Gunnar Reigo 
gunnar@ardi.ee
514 0643
YT/0159/EE1000EE Packdale Logistic OÜ 10161572 Kulgu 12, Narva Valeri Barinov 
vbarinov@onneratas.ee
356 6555
YT/0160/EE1000EE Freselle Customs Terminal OÜ 12418897 Niidu tee 6, Loo alevik, Harju maakond; 
Aasa tee 1, Jõelähtme vald, Harju maakond
Jana Zeltser
jana@freselle.ee
5553 2008
630 0917
YT/0161/EE1000EE Janere OÜ 10001584 Põldmäe tee 12, Vatsla küla, Saue vald, Harju maakond Janek Reitalu
janek@janere.ee
607 7761
YT/0163/EE1000EE MGT Baas OÜ 10228402 Tallinna mnt 3, Sillamäe, Ida-Viru maakond Sergei Golubev 
info@mgtbaas.ee
5553 3580
YT/0164/EE1000EE Narva Logistics OÜ 11935337 Kadastiku 23a, Narva, Ida-Viru maakond Julia Kulikova 
julia.kulikova@febparts.ee
5568 1419
YT/0165/EE1000EE Estin Warehousing OÜ 10054540 Kadastiku 39b, Narva Andrei Avdeenko andrey.avdeenko@redmond-ee.com
Irina Belova
irina.belova@redmond-ee.com
5829 5458


5345 2570
YT/0166/EE1000EE AS Eesti Post 10328799 Pallasti 28, Tallinn Eduard Saul
Eduard.Saul@omniva.ee
Christina Holter 
Piret Hein
tolliterminal@omniva.ee

664 2228
505 9085
664 3239
664 3248

YT/0167/EE1000EE AMV Logistics OÜ 12576975 Sinikivi tee 9, Lehmja küla, Rae vald, Harju maakond Marko Juhansoo
marko@amvl.ee
529 1176
YT/0168/EE1000EE CF&S Estonia AS 10139213 Aasa tee 1, Loo alevik, Jõelähtme vald, Harju maakond Maris Rummel
maris.rummel@cfs.ee
5305 4631
YT/0169/EE1000EE ABC Tolliabi OÜ 10875828 Kuma tee 1, Rae vald, Harju maakond Hannes Allik
tolliabi@gmail.com
5666 0681
YT/0171/EE1000EE Via 3L AS 10731489 Kalmari tee 10, Karla küla, Lagedi, Rae vald, Harju maakond Tiina Teras
tiina.teras@via3l.ee
5556 2540
YT/0172/EE1000EE Intopex Transit OÜ 12424403 Lao 18, Maardu, Harju maakond Artur Metsas
am@intopex.ee
502 9859
YT/0173/EE1000EE Euro Broker Service OÜ 12516654 Tiigi 2b, Narva, 
Ida-Viru maakond
Marina Fomitšova
ee.brokerservice@gmail.com
Andrey Feshchenko
leader.ebs@gmail.com
529 4970

5699 5044
YT/0176/EE1000EE Westaqua-Invest OÜ 11207974 Kadastiku 33a, Narva, Ida-Viru maakond Deniss Skripljonok
stock.narva@westaqua.eu
Astra Martsens 
a.martsens@westaqua.eu
356 0232

5818 3180
YT/0177/EE1000EE PEAS Logistika OÜ 12543543 Kulgu 14, 20104 Narva, Ida-Viru maakond Pavel Gorohhov 528 4745
YT/0181/EE1000EE Baltic Oil Service OÜ 12956324 Rae põik 9, Paldiski Mihkel Kapp
mihkel@bos.com.ee
506 2538
YT/0182/EE1000EE Nordnet OÜ 12058696 Betooni 1b, Tallinn Denis Rõžkov
denis.rozkov@nordnet.ee
502 3285


 

15.06.2017