Printsipaalid

Printsipaalide tegevuspiirkondade kohta saate informatsiooni printsipaalide kontaktisikutelt.

Ettevõtte nimi Registrikood Kontaktisik Telefon Meiliaadress Vormistused
väljaspool
Eestit
ACE Tollivormistuse OÜ 10957696 Katrin Sokk 605 8597 katrin.sokk@ace.ee  
Alekon Cargo OÜ 11436114 Aleksei Šuba 638 8997 aleksei.shuba@alekon.ee
tl@alekon.ee
 
Aspidora AS 10068453 Kaido Aettik 525 3091 kaido.aetikk@blrt.ee  
Atlas Baltic OÜ 11557929 Eduard Kekkonen 631 8980 e.kekkonen@atlasbaltic.net  
CF&S Estonia AS 10139213 Debby Roi 666 4463 debby.roi@cfs.ee  
Collade OÜ 10212884 Ülar Sarapuu 523 1831 collade@collade.ee Läti, Leedu,
Poola, Soome
DHL Estonia AS 10451175 Andrei Markov 680 8504 andrei.markov@dhl.com  
DSV Transport AS 10342368 Kristiina Preimann 659 9908 kristiina.preimann@ee.dsv.com  
Ekslog OÜ 10516851 Pavel Gorohov 528 4745 info@ekslog.ee  
Esthai Trading OÜ 11725775 Aaro Tuulik 442 4492 esthai@hotmail.com  
Forintos OÜ 10307060 Aleksandr Borovik 605 8329 office@forintos.ee  
Idamakler OÜ 11434486 Vladimir Trufanov 357 0046 idamakler@gmail.com  
Inserta Grupp OÜ 10559168 Valentina Rostina 661 4961 inserta@hot.ee  
Itella Estonia OÜ 10891224 Kalle Linnumäe 5330 3186 kalle.linnumae@itella.com  
Jupiter Plus AS 10052713 Veronika Sokolovskaja 5635 8906
606 6473
veronika@jupiter.ee  
Kertest OÜ 11562244 Tarmo Järvesaar 515 7912 t.jarvesaar@gmail.com  
Kühne + Nagel AS 10890101 Liivi Järvamägi 660 0925 liivi.jarvamagi@kuehne-nagel.com  
MGT Baas OÜ 10228402 Sergei Golubev 392 4333 info@mgtbaas.ee  
Narva Auto AS 10128184 Ljudmila Strekalova 357 3293 ljudmila.strekalova@narvaauto.ee  
Renewo AS 10066322 Ivar Alas 651 5534 deklarant@renewo.ee  
Silsteve AS 11130332 Aleksandr Saltõkov 5860 4530 a.saltokov@silsteve.ee  
Sivex International AS 10208011 Aivo Aasa 443 7650
509 6261
sivex@sivex.ee Läti
TARDEK OÜ 10238375 Tarmo Pajuri 5647 0751 tarmo@tardek.com Läti, Leedu,
Soome, Poola,
Saksamaa,
Holland, Rootsi,
Bulgaaria
Katoen Natie Eesti AS 10496054 Mart Melles 637 9248 mart.melles@katoennatie.com  
Westlane Impex OÜ 11435994 Juri Asson 356 6884 westline@hot.ee  
Woodyscovery OÜ 10683615 Alexander Evlanov 524 5240 evlanov@woodyscovery.ee  
World Micro Freight OÜ 10662096 Hille Feofanova 392 9093 hille.feofanova@wmf.ee  
Packdale Logistic OÜ 10161572 Galina Narkevitš 356 6559 galina.narkevits@pdl.ee  
4U Logistics OÜ 11518177 Andreas Part 527 4524 andreas@4ul.ee Läti, Leedu,
Soome, Norra,
Rootsi
Freselle Customs Agency OÜ 12418897 Jana Zeltser 5553 2008
630 0917
jana@freselle.ee  
East-West Shipping Agency OÜ 11610081 Vassili Žavoronkov 5590 0275 vassili@ewsa.ee  
ExpoGroup OÜ 11091052 Alexander Evlanov 524 5240 evlanov@woodyscovery.ee  
Estma OÜ 11023493 Artjom Antsibor 640 1821 a.antsibor@ee.estma.com  
Minkon OÜ 0098454 Jelena Kuprijanova 557 1956 minkonminkon@gmail.com  
Estma Terminaali OÜ 10327860 Caresse Hansalu 504 4437 juhataja@estmaterminal.ee  
Hazmat OÜ 11515782 Vitali Suhhov 5342 3909 vitali@hazmat.ee Läti, Leedu,
Soome

 

30.12.2016